Віктор Леоненко: «Навіть мої коти знають, що народ оре за 2000 грн на місяць, а футболісти - за тисячу євро на день»

Динамо Київ 17 Липня, 16:05 1792
Віктор Леоненко: «Навіть мої коти знають, що народ оре за 2000 грн на місяць, а футболісти - за тисячу євро на день»
Екс-форвард київського «Динамо» знову подав голос: Леоненко вважає, що матч за Суперкубок України не потрібен нашому футболу.

«Враження про гру? Я більше радий за трибуни, за фанатів, за уболівальників. Найголовніше, що вболівальники не вибігли на поле. А вболівали добре. Шахтарівці скандували за «Динамо», а ті - за «Шахтар». А матч себе не виправдав. Я б назвав цю гру не суперкубок, а полукубок. Можна навіть подивитися, хто як себе вів і до гри, і під час гри, і після гри. Не було штовхання, щипання, багато жовтих. Хоча, якщо брати серйозно, то Мораєса потрібно було вигнати за фол проти Степаненка. І, до того ж, надовго. Так, як і Сидорчука. Якщо брати серйозно, дивитися моменти, то це так і виглядає», - сказав Леоненко у інтерв'ю «Обозревателю».

Чому полукубок? Леоненко вважає, що це виставкова гра.

«Якщо це виставковий матч, то так і потрібно називати - виставковий кубок. Найголовніше - чому потрібні якісь знижки на початок сезону. У нас же перші чотири тури можна і не дивитися. Тренери всі як один - початок сезону. Розумію, коли ти два місяці м'яча не торкався, тоді можна щось говорити. А футболісти проводять збори, постійно працюють з м'ячем - які тут можуть бути знижки? Футболіст повинен бути готовий, навіть якщо його вночі розбудити. Враховуючи, які вони отримують зарплати. Навіть мої коти знають: хтось оре за 2000 гривень на місяць, а хтось тисячу євро на день отримує. Це навіть м'яко сказано. Я не кажу за всі команди. А Суперкубок навіть за трофей не вважають в деяких європейських країнах. Краще вже провести благодійний турнір вісімки з чемпіонату. Візьміть і проведіть за 2-4 дні. Це набагато цікавіше, ніж цей Суперкубок», - вважає Леоненко.

Що стосується гри, то, на думку експерта, обидві команди заслужили на перемогу.

«Якщо брати по грі, в першому таймі була велика перевага у «Шахтаря». У другому таймі «Динамо» показало, що іноді може грати. А потім почалися «гойдалки». Що найцікавіше, нічого поганого у «Динамо» я не помітив. Не було двох лідерів - Ленса і Беланда, але загін не помітив втрати бійців. Що мені сподобалося, не було напруги, як буває в чемпіонаті. Все спокійно. І була хороша якість гри», - пояснив Леоненко.

Також Віктор висловив свою думку про суддівство.

«Проблема в тому, що Тейшейра обдурив навіть не Шовковського, а саме Жабченка. Взагалі Тейшейрі треба було раніше падати, коли його тримав Антунеш. А там Саша вийшов, а Тейшейра грамотно підставив ноги. Деякі нападники перестрибують. А Тейшейра грамотно обдурив Жабченка... Мені особисто хотілося б подивитися, як футболісти будуть бити пенальті польовому гравцеві, якби Срна не забив Драговичу пенальті», - підсумував Леоненко.