Квитки на ЧС-2018 з'являться за рік до турніру

Збірна України 17 Липня, 18:54 738
Квитки на ЧС-2018 з'являться за рік до турніру
​Квитки на матчі Чемпіонату Світу з футболу 2018 року в Росії можна буде придбати за рік до початку турніру.

Про це агентству «ВМ» розповів прес-секретар оргкомітету «Росія -2018» Антон Лісін.

За його словами, продаж квитків на ігри світової футбольної першості є прерогативою Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), під чиєю егідою і проводяться змагання. Для функцій розповсюдження квитків організацією буде призначений підрядник. Купити квитки на чемпіонат світу-2018 можна буде вже за рік до його початку. «Друга хвиля» реалізації квитків почнеться після жеребкування фінальної стадії, коли остаточно стане відомо, де, коли і які команди гратимуть на мундіалі в Росії.

Також представники ФІФА вже попереджають, що один уболівальник зможе відвідати не більше семи матчів турніру та купити до чотирьох квитків на одну гру. На сьогоднішній час розглядається питання про те, які дані повинні будуть вказати вболівальники при купівлі квитків.

Як раніше заявляв генеральний директор Оргкомітету Олексій Соркін, вартість квитків також затверджуватиме ФІФА. При цьому ціни на квитки на матчі чемпіонату світу-2018 не будуть значно відрізнятися від цін на двох попередніх світових футбольних турнірах.