Максим Каленчук: «Ми поважаємо «Динамо», але не боїмося його»

Динамо Київ 18 Липня, 13:15 666
Максим Каленчук: «Ми поважаємо «Динамо», але не боїмося його»
Капітан новачка Прем'єр-ліги дніпродзержинської «Сталі» Максим Каленчук у дружній розмові з журналістом 1927.kiev.ua розповів про майбутній матч з «Динамо» та про те, як команда сприйняла вихід у Прем'єр-лігу.

- Який настрій перед першим матчем «Сталі» в Прем'єр-лізі ?

- Бойовий! Готуємося до матчу в гарному настрої і чудовій атмосфері. Відмінний суперник, чемпіон країни - хороша перевірка наших сил.

- Перший тур ви граєте з «Динамо». Можливо, на старті хотілося б не такого потужного суперника?

- Якщо чесно, не знаю. Думаю, різниця не дуже велика. Час покаже. Ми повинні бути готові до будь-якого суперника і в будь-який час.

- Що можеш сказати про розбір гри «Динамо»? На що найбільше звертатимете увагу?

- Цим займається тренерський штаб, а нам вже доносять інформацію. Це чемпіон, матчі завжди транслюються по телевізору, тому кожен з нас сам для себе теж може щось винести. Буквально на цьому тижні був матч за Суперкубок. Які можуть бути слабкі місця у лідерів? Я думаю, що у них все в порядку і з підбором гравців, і з їхньою грою. А навіть, якщо слабкі місця і є, то навряд чи я буду їх озвучувати. На це нам вкажуть тренери, і ми спробуємо ними скористатися!

- На що «Сталь» може розраховувати в грі з «Динамо»?

- Не люблю загадувати. Ясна річ, що ми новачки, дебютанти Ліги, але ми постараємося зробити все можливе, щоб для «Динамо» ця гра не була легкою прогулянкою! Ми поважаємо суперника, але не боїмося його. Чи ми зможемо піднести сюрприз киянам? Про це ми дізнаємося вже після матчу.

- Які емоції вирували в команді, коли ви дізналися, що «Сталь» затверджена в Прем'єр-лізі?

- Ми особливо не спілкувалися і намагалися не піднімати цю тему, просто проводили збори і готувалися до чемпіонату, але після підтвердження участі всі були дуже раді, адже це новий виклик, нова вершина. «Сталь» ще ніколи не була в Прем'єр Лізі, і для Дніпродзержинська це теж величезна подія. Сподіваюся, вболівальники будуть підтримувати нас. Грати в Прем'єр-лізі – це відчуття, які не передати словами! Дуже довго чекали цього моменту.

- Домашні матчі цього сезону «Сталь» буде проводити на виїзді, в Дніпропетровську. Як команда сприйняла це? І чим керувалися, обираючи саме цей стадіон ?

- Цим займалося керівництво клубу. Команда поставилася з розумінням, так як наш стадіон необхідно реконструювати. Будемо з нетерпінням чекати, коли нам вдасться зіграти вдома, в рідному місті!

Розмовляв – Ігор Гусаков