«Динамо»: втримати Ярмоленка на Лігу чемпіонів

Динамо Київ 18 Липня, 20:17 2620
«Динамо»: втримати Ярмоленка на Лігу чемпіонів
Аналіз стану справ у київському «Динамо» після літнього міжсезоння.

Робота в міжсезоння. Вперше за останні роки чемпіони країни не відзначилися гучними експортними придбаннями. Одужали Макаренко і Гармаш, повернулися з оренди Коваль і Мякушко. При цьому в кожній лінії з'явилося по гравцеві, здатному збільшити конкуренцію.

Універсал Морозюк може зіграти на будь-якому з флангів оборони та півзахисту. У середині поля глибину складу забезпечить опорник збірної Сербії Петрович.

А один з кращих бомбардирів Прем'єр-ліги останніх років Жуніор Мораєс награвався у міжсезоння як основний центрфорвард. Хоча є й проблеми: травма Теодорчика, незрозумілий статус Мбокані, відхід Ленса і прагнення змінити чемпіонат у Ярмоленка.

Звідси - цілком ймовірні пробоїни на флангах півзахисту, звідки, власне, виходив основний креатив команди в минулому сезоні.

Прогноз «СЕ» на сезон. «Синдром другого стрибка, вистави, курсу» спостерігається не тільки у парашутистів, акторів та студентів - йому піддаються і футбольні тренери. Цього року Реброву і його команді належить старт у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Чи вистачить сил захистити чемпіонство в Прем'єр-лізі? Шанси приблизно - фіфті-фіфті.