​Андрій Стеценко: «Не виключаю, що хтось у нас і з'явиться, але обіцяти не можу»

Футбол України 19 Липня, 10:06 625
​Андрій Стеценко: «Не виключаю, що хтось у нас і з'явиться, але обіцяти не можу»
Генеральний директор «Дніпра» - про комплектацію своєї команди, очікування від нового чемпіонату та переговори з Вільягрою.

Перед відльотом в Ужгород на матч своєї команди з «Говерлою» генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко дав інтерв'ю програмі «По той бік поля», - інформує matchday.ua

— Для початку вітаю всіх наших уболівальників з початком нового сезону, сьогодні ми вирушаємо в Ужгород на матч першого туру, — зазначив Стеценко. — Будемо сподіватися, що чемпіонат пройде добре, дасть Бог, ніхто з нього не зніметься, хоча є великі сумніви з цього приводу. Я вважаю, що цей чемпіонат буде ще нижчим за своїм рівнем, ніж попередній. Вчора ви, напевно, бачили гру запорізького «Металурга» з «Зорею» — це просто катастрофа, коли у Прем'єр-лізі команди як «Металург», при всій моїй повазі до сусідів, показують такий футбол...Фактично немає футболістів, і вони не чинили ніякого опору твердому середняку Прем'єр-ліги. На мій погляд, у нас таких команд в цьому сезоні набереться багато, думаю, приблизно половина, і таких результатів, як у вчорашньому матчі — розгромний рахунок — буде чимало. Ну, поживемо — побачимо. Дуже хочеться вірити, що якийсь інтерес чемпіонат буде з себе представляти, хоча, повторюся, щодо цього є великі сумніви.

— У цьому зв'язку команді буде складно налаштовувати себе на ігри з такими суперниками?

— Ми будемо докладати всі зусилля, щоб налаштувати футболістів на ігри з усіма командами. Зрозуміло, що на «Шахтар» і «Динамо» їм додатковий настрій не потрібен, вони прекрасно розуміють силу цих команд. А от з командами нижчого рангу потрібно буде для настрою докладати зусилля, щоб хлопці не розслаблялися і не втрачали очки в цих іграх. Ми завжди, в принципі, страждаємо від втрати очок з командами, які нижче нас за класом, за рівнем, і через це в кінці сезону займаємо ті місця, які займаємо, і не можемо піднятися вище. Будемо працювати в цьому напрямку.

— Мирон Богданович постійно говорить про посилення складу, буквально кричить про це. Чого очікувати в цьому напрямку?
— Я неодноразово говорив, що у нас в клубі є скаутингова служба, яка працює не те що щодня, а по ночах. Вони шукають гравців, вони дивляться. Я точно знаю, що вони займаються справою. Поки не все виходить, є багато питань по приїзду гравців, хоча я розумію, що це питання набило оскому і нікому не цікаве, що в умовах тієї економічної і політичної ситуації, що є в Україні, нам складно запрошувати хороших футболістів. Не всі гравці сюди хочуть їхати. Я розумію, що кажу це не перший раз, не всім це подобається, але, тим не менш, це так і є. Тут треба говорити не тільки про «Дніпро». Подивіться: і «Шахтар» втратив футболістів, і нікого поки не придбав, «Динамо» втратило провідного гравця Ленса, і теж з придбанням ніяких рухів немає. Тобто, це не тільки у нас, а проблема всіх українських клубів. Плюс є певні фінансові моменти, які нам не дозволяють розраховувати на гучні придбання, які у нас були в часи того ж Рамоса. Але я повторюся, що люди працюють, і думаю, що до закінчення трансферного вікна у нас будуть новачки. Ми знаємо, чого хоче головний тренер. Так, як ви кажете, Мирон Богданович кричить про це, але і у нього є прекрасне розуміння нинішньої ситуації, в якій ми знаходимося. І думаю, що він з розумінням поставиться, якщо ми не закриємо всі позиції, які він хоче. Не виключаю, що хтось у нас і з'явиться, але обіцяти не можу.

— Були чутки про Вільягру, який адаптований до нашого чемпіонату. Що скажете?

— Так, ми вели з ним переговори. Але там склалися такі фінансові умови, що ми в підсумку вирішили, що не варто звертатися до послуг цього футболіста. Йому вже 30 років, і він просив досить високу суму особистого контракту. Я не скажу, що вона для нас непідйомна, але на даному етапі вирішили, що недоцільно з ним підписувати контракт.

— Прийми в команді не буде?

— Так. Мирон Маркевич про це вже говорив.

— Попереду матч з «Говерлою». Ситуація навколо клубу ужгородського складається дуже цікава. Цей десант з Києва, в даному випадку для того, щоб підтримати розвиток футболу в регіоні, або, як кажуть, щоб у дитини іграшку не забрали?

— Знаєте, мені складно відповісти на ваше запитання. Буквально вчора, ближче до ночі, побачив на сайті УПЛ заявку «Говерли». Мені 90 відсотків футболістів, які там вказані, прізвища взагалі ні про що не говорять. Я поняття не маю, що з себе представляє ця команда. Завтра побачимо. А що стосується того, чи потрібна ця команда взагалі, то це краще запитати у людей, які стоять за цим клубом. Мабуть, вони переслідують якісь свої певні цілі, якщо всіма силами, правдами і неправдами утримують команду. Що ж, подивимося, як вони будуть виступати. У всякому разі, В'ячеслав Вікторович Грозний відомий тим, що вміє ліпити з невідомих гравців більш-менш пристойні команди. Дай Бог, щоб у нього це вийшло, але тільки не в завтрашньому матчі.