Юрій Мороз: «Якби ми реалізували хоча б 50 відсотків своїх моментів, рахунок був би зовсім іншим»

Динамо Київ 19 Липня, 10:09 608
Юрій Мороз: «Якби ми реалізували хоча б 50 відсотків своїх моментів, рахунок був би зовсім іншим»
​Тренер «Динамо» (U-21) підвів підсумок стартового матчу своєї команди в новому сезоні, в якому динамівці зіграли внічию в гостях із дніпродзержинською «Сталлю» (2:2).

- Юрію Леонтійовичу, здавалося, перемога у «Динамо» вже в кишені, але «Сталь» забила нелогічний гол, вирвавши нічию... Ви згодні, що «Динамо» награло на перемогу?

- Мені, як тренеру, складно про це говорити. Звичайно, я скажу, що ми заслуговували на перемогу. Однак запитайте у тренера «Сталі», і він скаже, що результат матчу справедливий. Якби ми реалізували хоча б 50 відсотків своїх моментів, рахунок був би зовсім іншим...

Але мене турбує інше – ми пропускаємо. Гра в обороні вимагає концентрації уваги. Хлопці не дограли до кінця, не дотерпіли. Залишилася хвилина – дотерпіть, не фоліть. Це певний досвід, набуття досвіду. Що стосується результату – що є, то є. Хлопці старалися, мали територіальну й ігрову перевагу. Але потрібно реалізовувати свої моменти і не пропускати.

Це перша гра, вона була трохи нервова. Можливо, хтось перехвилювався. Сьогодні мене розчарували тільки результат і гра нашої команди в обороні.

- Чи не вплинули пошкодження і тимчасова відсутність на полі Лук'янчука на нервозність команди при грі в обороні?

- У Паші було неприємне ушкодження, розсічення голови. Але лікарі зробили все, що могли, він повернувся, дограв і був не гіршим на полі в ці хвилини. Старався, самовіддано боровся за м'яч, і головою грав, хоча ми його попередили грати акуратно. Ми перебудувалися на якийсь час, але навіть за відсутності Лук'янчука небезпечних моментів біля наших воріт не було.

- Як ви оціните гру Яремчука, який відіграв два сезони за «Динамо-2» і був чи не найактивнішим сьогодні на полі?

- Ви знаєте, мене порадувала би гра Яремчука, якби він ще й забив. Він робить великий обсяг роботи на футбольному полі, але від нього потрібна ще й реалізація. Коефіцієнт корисних дій у нього ще повинен підвищуватися, як при грі в атаці, так і в обороні. Ми над цим працюємо, говоримо гравцям, що для того щоб відповідати рівню першої команди, потрібно віддаватися на сто відсотків на тренуваннях і в матчах.

- Розкажіть про комплектацію вашої команди на новий сезон.

- Ми перевели з U-19 Тимчика, Оріхівського, Андрія Нестеренка. З «Динамо-2» до нас прийшли Болденков і Яремчук. І підписали лівого захисника Сашу Османа з «Металіста», він також тренується в молодіжній команді. Зміцнили ті позиції, які цього потребували. Також це зміцнення позицій з прицілом на першу команду. Всі кандидатури обговорювалися з Сергієм Станіславовичем Ребровим, щоб вони були під його контролем і могли брати участь у тренувальному процесі з першою командою.