​Юрій Бакалов: «Якщо Андрій піде, для «Динамо» це буде відчутна втрата»

Динамо Київ 19 Липня, 12:05 1024
​Юрій Бакалов: «Якщо Андрій піде, для «Динамо» це буде відчутна втрата»
Відомий тренер Юрій Бакалов на відкритті спортивно-інформаційного «Parimatch.ua» розповів, що він думає про літні трансфери в українському футболі та чого очікує від нового сезону чемпіонату України.
«В першу чергу хотілося б видовища. Хотілося б, щоб ситуація в нашій країні нормалізувалася, і є надія, що команди, які знаходяться зараз не вдома, повернуться на свої арени, піде глядач, який скучив за футболом. Ну і, звичайно, цікавого футболу, тому що зміни, що сталися в українському чемпіонаті, значні - він дуже помолодшав. Багато фахівців та експертів говорили, що потрібно більше довіряти українцям. Якраз цей чемпіонат нам і покаже, наскільки ми можемо довіряти нашим молодим гравцям.

Моя суб'єктивна думка - рівень чемпіонату, звичайно, значно впав. Але від цього нікуди не дінешся. Є приказка: краще зробити крок назад і потім два вперед. Якісь команди «вистрілять» в цьому чемпіонаті, і думаю, все буде розвиватися в кращу сторону, - цитує Бакалова FootBoom.com

Чи переріс Андрій Ярмоленко чемпіонат України? Думаю, що так. Якщо Андрій піде, для «Динамо» це буде відчутна втрата, особливо в атаці, тим більше, що вони вже втратили Ленса. І на сьогоднішній день їм гідної заміни у киян немає. Коноплянку ми «сватали» по всьому світу, але Женя вибрав нормальний варіант. За Ярмоленка конкретики не чув, тільки чутки: «Ліверпуль», «Челсі», «Сток Сіті». Може, у фінансовому плані буде і вигідно, але в ігровому... Бажано, щоб Андрій відправився в хороший топ-клуб, тим більше, він це заслужив.

Трансферний ринок абсолютно не здивував. В принципі, таких великих переходів у нас і не було. Одні вільні агенти пішли, одні збанкрутували, ще велика група футболістів сидить на валізах і чекає якихось пропозицій. Складно зараз влаштуватися.

Шацьких в «Русі»? Я не думаю, що для Максима це крок назад. 14 місяців сидіти без зарплати... Це найкращий бомбардир чемпіонату України, він не заслужив такого ставлення. Я з ним працював в «Арсеналі», він був моїм помічником, капітаном команди, можу про нього сказати тільки хороше. Йому потрібно «перезарядити батареї», попрацювати в гарних умовах. Повірте, у Винниках шикарні умови: і для роботи, і для проживання. У великому футболі Макс ще крапку не поставив. Він сам про це каже, і я більш ніж упевнений, що він буде ще затребуваний. Просто зараз в українському чемпіонаті перехідний період, нагадує ситуацію 96-98 років.

У київському «Динамо» Макс був центральним нападником таранного типу, а в «Арсеналі» розкрився вже в іншій іпостасі: він грав і крайнього інсайда, і забивав. Втратилася швидкість, але додалося футбольної мудрості. Став досвідченішим, мудрішим, знав, де правильно відкритися. А в житті Максим професіонал з великої літери, і він своє слово ще скаже».