«Сталь» - «Динамо» 1:2. Дебютанти показали зуби

Динамо Київ 19 Липня, 21:26 3165
«Сталь» - «Динамо» 1:2. Дебютанти показали зуби | 19-27
Київське «Динамо» розпочинає чемпіонат з перемоги над «Сталлю».

Рахунок було відкрито вже на 4-ій хвилині, не динамівцями, як очікувалось, а саме гравцями «Сталі», хоча не без допомоги киян. Микола Іщенко виграв другий поверх після подачі кутового та влучив в ногу Велозу, який і відправив м’яч у сітку воріт.

Намагаючись змінити рахунок, «Динамо» атакувало, мало хороші моменти, але проблема з реалізацією нікуди не поділась. Важливий гол для «біло-синіх» було забито наприкінці тайму. Після чудового сольного проходу Ярмоленко пробив по воротах, Бандура відбив м’яч перед собою, де його підхопив Буяльський, який з другого удару все ж зрівняв рахунок.

Початок другого тайму видався багатим на емоції. Іщенко зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, після призначення пенальті став сперечатися з арбітром, у підсумку - 2 жовті і команда залишилась у меншості. Пенальті вдало реалізував Олег Гусєв.

10-ть хвилин потому видалення отримав Сілва. Пряма червона була продемонстрована за те, що Сілва пішов на м’яч з високо піднятою ногою і влучив в обличчя гравцю «Сталі».

До кінця гри «Динамо» мало шанси збільшити перевагу, однак гра так і завершилася за рахунку 1:2 на користь діючих чемпіонів.

Чемпіонат України. 1 тур. «Сталь» - «Динамо». 1:2

Голи: Велозу, 4 (автогол) – Буяльський, 44; Гусєв, 53 (пенальті)

Попередження: Іщенко, 50, 51; Воронін, 50 – Буяльський, 57; Беланда, 71; Ярмоленко, 88

Вилучення: Іщенко, 51 – Сілва, 61

Склади команд

Сталь: Бандура, Адамюк, Іщенко, Пшеничних, Воронін, Васін, Кучеров, Каленчук (Барановський, 52), Карасюк, Путраш (Котляр, 46), Гоменюк (Будник, 72).

Запас: Паньків, Барановський, Котляр, Козак, Поступаленко, Будник, Дебелко.

Динамо: Рибка, Сілва, Драгович, Морозюк, Антунеш, Гусєв (Беланда, 69), Мігель, Буяльський (Сидорчук, 83), Петрович, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 87).

Запас: Коваль, Бурда, Гармаш, Сидорчук, Беланда, Мякушко, Кравець.