Чотири дні «Туна» в Києві

Динамо Київ 22 Жовтня, 12:21 527
Чотири дні «Туна» в Києві
Після столичного дербі в чемпіонаті України вся увага вболівальників «Динамо» переключилася на гру 3-го туру групового етапу Ліги Європи проти швейцарського «Туна».

Після столичного дербі в чемпіонаті України вся увага вболівальників «Динамо» переключилася на гру 3-го туру групового етапу Ліги Європи проти швейцарського «Туна».

Тим часом стала відома програма перебування «Туна» у Києві.

Наш суперник прибуде до аеропорту «Київ» сьогодні о 19:15.

Прямо з аеропорту швейцарці вирушать до готелю «Реддісон», який розташований в історичній частині міста, неподалік від «Золотих воріт».

У середу вранці в планах «Туна» прогулянка по парку, а ввечері, о 19:00, тренування на НСК «Олімпійський». Перед тренуванням наставник команди Урс Фішер і один з гравців проведуть прес-конференцію. На тренування гості крім обов'язкових атрибутів - стаціонарних і переносних воріт, м'ячів і т.п. - замовили свіжі фрукти, 120 пляшок води, чай, каву, лід. Завершиться програма дня офіційною вечерею представників обох команд і УЄФА.

У день гри, 24 жовтня, тренери «Туна» вирішили не відсиджуватися в готелі, організувавши для своїх підопічних прогулянку в одному з довколишніх парків.

На НСК «Олімпійський» делегація команди виїде о 18:00, за дві години до стартового свистка арбітра.

У рідну Швейцарію футболісти і тренери повернуться у другій половині дня п'ятниці. Рейс у Берн із аеропорту «Київ» у «Туна» запланований на 15:00.