Йожеф Сабо: «Серйозний опонент – великий плюс для збірної України»

Динамо Київ 22 Жовтня, 13:18 1106
Йожеф Сабо: «Серйозний опонент – великий плюс для збірної України»
Колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився своїми думками з стосовно жеребкування стикових матчів відбіркового циклу ЧС -2014.

Колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився своїми думками з стосовно жеребкування стикових матчів відбіркового циклу ЧС -2014.

На сьогодні «Трьохколірні» виглядають солідно. Дідьє Дешам, видатний футболіст минулого, а тепер талановитий тренер, зумів зібрати гідний колектив і привити підопічним командний стиль. Ще кілька років тому збірна Франції була набором зіркових виконавців з ненайкращим характером, тепер же кожен є важливою ланкою в практично безперебійному механізмі.

Безумовно, стикові матчі стануть для збірної України надскладним випробуванням. Але, тим не менше, потрібно налаштовуватися на серйозні ігри і, не звертаючи уваги на ім'я і силу суперника, з честю виходити з ситуації, що склалася. Адже такий серйозний опонент, з моєї точки зору, - великий плюс для нашої команди. Українська збірна завжди вміла добре налаштовуватися на складні ігри і часом допускала розслабленість у відношенні свідомо більш слабких візаві.

На мій погляд, головною зброєю наших футболістів повинен стати жорсткий пресинг на кожній ділянці поля. Потрібно повністю позбавити французів часу на обдумування своїх дій. Такому супернику не можна дозволяти створювати простір, інакше це може погано закінчиться. Але й боятися іменитого противника теж не варто. Футбол не терпить боягузливого відношення, потрібно поважати візаві і підійти до цих зустрічей з граничною відповідальністю. Незважаючи на те, що саме збірна Франції є фаворитом цього протистояння, впевнений, Фоменко зможе знайти потрібні слова для своїх підопічних, щоб налаштувати їх на рішучий бій.