Олег Блохін: «Гравцям атаки «Туна» приділимо особливу увагу»

Динамо Київ 23 Жовтня, 18:17 660
Олег Блохін: «Гравцям атаки «Туна» приділимо особливу увагу»
Перед матчем з «Туном», який пройде в рамках 3-го туру Ліги Європи УЄФА, з журналістами поспілкувався головний тренер «Динамо» Олег Блохін.

- Розкажіть про стан гравців, чи всі здорові?

- Всі готові, всі здорові. Крім Ідейє, у якого травма, він не бере участі в тренуваннях.

- Що було з Шовковським? Наскільки він готовий до матчу з «Туном»?

- Нічого особливого. Саша просто побоявся посилити те ушкодження, яке у нього було раніше. Тому у нього нічого немає, він готується до гри.

- Якщо порівнювати «Тун» з іншими суперниками, в чому головні відмінності швейцарської команди?

- Не думаю, що вона сильно відрізняється від «Рапіда» і «Генка». Просто так склалася ситуація в таблиці, що три команди знаходяться приблизно в однаковому становищі. Напевно, «Генк» виділяється на тлі інших, оскільки виграв два матчі на старті. А так, в принципі, - хороша дисциплінована команда. Гравці середньої і передньої лінії створюють досить багато проблем, тому їм необхідно приділити особливу увагу. Проте, все залежатиме від того, як ми будемо грати.

- У пресі багато згадується про матч 2005 року...

- А я при чому? Я вже начитався, що якщо, не дай Бог, програємо «Туну», то я повинен буду піти, як Буряк. Які тут можуть бути порівняння? Кожну гру мене звільняють... Я вже втомився від того, що пишуть у пресі.

- Наскільки вашій команді важливий Беланда?

- Я не виділяю окремих гравців. Втім, думаю, Беланда стане одним з провідних виконавців у нашій команді. Просто необхідно було час, щоб новачки адаптувалися в команді. Якими б гарними не були гравці, їм необхідний час.

- Сьогодні на прес - конференції був присутній Ярмоленко. Чи означає це, що він завтра буде капітаном?

- Капітан у нас Шовковський. Якщо Саша грає, він у нас капітан. А тут приймайте, як хочете, - як подарунок, як покарання (посміхається).

- Ви вже визначилися зі складом?

- Є пару позицій, про які я ще думаю. Попереду є день і ніч, за які я визначуся.