Дмитро Рижук: «У матчі з «Говерлою» мав місце шоковий стан»

Динамо Київ 17 Серпня, 14:24 1133
Дмитро Рижук: «У матчі з «Говерлою» мав місце шоковий стан» | 19-27
Захисник «Металіста», орендований у київського «Динамо», прокоментував нічийний результат своєї команди у матчі 5-го туру УПЛ проти «Говерли» (2:2).

«Я б навіть сказав, що мав місце шоковий стан, тому що при своїх уболівальниках допускати такі помилки непростимо. Добре, що вдалося швидко один м'яч відквитати, це нас трохи в гру і повернуло. Знову ж таки, добре, що в другому таймі знайшли в собі сили і показали зовсім інший футбол. Футбол, який дозволив нам рахунок зрівняти і надалі розраховувати навіть на перемогу. Але для цього нам не вистачило зовсім небагато.

Недооцінки суперника точно не було, так як ми налаштовувалися на дуже бойову гру, знали, що буде досить складно. Плюс, повторюся, грали багато в чому для вболівальників. А вийшло так, як вийшло. Цей результат можемо записати собі тільки в пасив.

Тренер подякував за проявлений характер у другому таймі. На жаль, та команда, яку всі хочуть бачити, була лише після перерви. Ну, що ж, будемо розбирати допущені помилки, щоб надалі їх не припускатися», - цитує Рижука прес-служба «Металіста».