20/08/2015 14:28 800

Тарас Степаненко: «Струсу немає, але око відкрити не можу»

У матчі з «Рапідом» півзахисник «гірників» отримав серйозну травму. Наступного дня опорник «Шахтаря» повертався в Україну із забинтованою головою та заплилим оком.

– Дякувати Богу, струсу немає. Після матчу мене відвезли до лікарні, обстежили. Зробили рентген голови в різних проекціях. Потім прийшов нейрохірург, перевірив рефлекси. І під місцевою анестезією наклали сім чи вісім швів, точно не пам'ятаю, сказали зняти за тиждень.

– Містер казав, що ти не відчував руку...
– Так, мабуть, через удар у мене заніміла рука, але зараз уже все гаразд.

– Момент зіткнення пам'ятаєш?
– Так, вистрибую, різкий удар – і вже лежу на землі.

– У тебе часто трапляються травми голови, розсічені...
– Розумієте, в мене така позиція – потрібно постійно боротися головою. Цього разу теж так вийшло: ми обидва вистрибували за м'ячем. Це звичайний ігровий момент, який міг трапитися з кожним. У таких епізодах ти відчуваєш миттєвий біль, а вчора навіть сам бачив, як потекла кров!

– Як зараз почуваєшся?
– Уже трохи краще. Мені дали таблетки, і я нормально спав. Єдине, не можу відкрити праве око, нічого ним поки що не бачу. І голова трохи болить. Нічого, два дні – і все буде гаразд. Якщо відновлення піде нормально, то я зможу взяти участь у матчі-відповіді з «Рапідом», - цитує Степаненка прес-служба «Шахтаря».

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше