Команда Тимощука програє «Бордо»

Світовий футбол 21 Серпня, 09:58 998
Команда Тимощука програє «Бордо» | 19-27
Команда гравця збірної України Анатолія Тимощука - казахстанський «Кайрат» - в рамках раунду плей-офф Ліги Європи на виїзді зустрічався з представником французької Ліги 1 - «Бордо».

В першому матчі раунду плей-офф ЛЄ на «Шабан-Дельма» французький «Бордо» приймав казахстанський «Кайрат». Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0 - голом на 27 хвилині відзначився Хазрі.

Протягом всієї гри більшою перевагою володів «Бордо», який загалом завдав по воротам суперника 14 ударів. Однак той гол в середині першої половини так і залишився єдиним.

У підсумку мінімальна перемога жирондинців.

До слова, Анатолій Тимощук був покараний жовтою карткою на 84 хвилині, а на 90+3-й його замінили.

Також варто відзначити у складі казахів і колишнього гравця «Чорноморця» Сіто Рієру, який провів на полі 83 хвилини та був покараний «гірчичником» на 79-й.