Хто в домі господар? «Динамо» Київ – «Тун» - 3:0. ВІДЕО

Динамо Київ 24 Жовтня, 21:51 3241
Хто в домі господар? «Динамо» Київ – «Тун» - 3:0. ВІДЕО | 19-27
У домашньому матчі 3-го туру Ліги Європи «Динамо» Київ без шансів переграло швейцарський «Тун». Кияни показали хто є «господарем в домі», і відповідно «законним господарем» в групі на майбутнє. «Динамівці» провели чудовий матч – можна з впевненістю сказати, що команда розпочинає показувати саме той футбол, який від неї хочуть бачити вболівальники та керівництво клубу.

З перших хвили «динамівці» пішли в атаку: спочатку Ленс небезпечно прострілював зі свого лівого флангу, потім Андрій Ярмоленко на 4-ій хвилині дещо засильно навісив на дальню штангу на Мбокані.

На 7-ій хвилині поперечина підіграла за «Тун» - після потужного удару Ярмоленка м’яч «поцілував» її і покинув поле. Дуже небезпечно! Браво, Андрій!

За перші десять хвилин швейцарці навіть не змогли підійти до воріт Шовковського – повну територіальну перевагу мали кияни. Варто зазначити, що непогано на підборі грав Аруна, який «загашував» потенційні спалахи контратак червоно-білих.

На 14-ій хвилині було відразу два важливих моменти матчу: Шовковський чудово зіграв на виході після непоганого навісу швейцарців та першу жовту картку отримав Даніло Сілва.

І надалі «динамівці» контролювали м’яч, а швейцарцям лише те й залишалося що фолити – спочатку на Хачеріді, потім на Макаренку. Черговий фол гравців «Туна» завершився жовтою – тепер себе «проявив» Шнойвлі, який на 19-ій хвилині «підсів» під Макаренка. Євген, доречі, протягом першого тайму постійно загострював гру «біло-синіх» в атаці.

На 22-ій хвилині Юнес Беланда пробив вище воріт, а перед цим біля воріт «Динамо» був «натяк на небезпеку», який без проблем нейтралізував Шовковський знову своєчасно зігравши на виході.

На 26-ій хвилині гравці «Туна» подали перший кутовий в матчі, який завершився аутом – в результаті м’яч знову опинився в «динамівців».

Далі на 28-ій хвилині Юнес Беланда навісив прямо в руки кіперу швейцарців, а штрафний був багато обіцяючим.

Не зважаючи на тотальну перевагу «Динамо» в першому таймі, воротар «Туна» Февр вже після 30-ої хвилини не поспішав вводити м’яч по швидше в гру, а навіси в його руки приходили частенько – особливо від ДаСілви.

На 35-ій хвилині сталося те, що мало статися ще на 7-ій – Андрій Ярмоленко обігравши захисника «Туна» прекрасним ударом відправив м’яч в ближній лівий кут воріт. Будемо відвертими – цілком і повністю заслужений гол, яким Андрій «відсвяткував» свій недавній День народження.

Динамо Київ - Тун 1:0 Ярмоленко 35′

На 37-ій хвилині дальнім, неточним ударом швейцарці згадали про те, що вони знають, де розташовані ворота Шовковського. Кількома моментами пізніше на 42-ій жовту отримав  Андрій Ярмоленко, за те, що після свистка вибив м’яч.

На 44-ій хвилині в штрафному майданчику було «гаряче», але Аруна дещо завозився з м’ячем. У Лукмана в першому таймі надто багато браку та неточних передач.

В перерві замін не відбулося – команди вийшли в тих же складах, і гра, фактично, була таж сама: «Тун» захищався, як міг, «Динамо» непогано комбінувало та контролювало м’яч. Лукман Аруна вже на перших хвилинах знову пробив вище воріт – гра у нігерійського півзахисника «біло-синіх» сьогодні явно не пішла.

На 51-ій хвилині Шовковський впевнено зіграв на виході після навісу швейцарців. СаШо сумлінно виконує свою роботу. Гру кіпера «Динамо» сьогодні (як і завжди, певно) можна описати одним словом – надійність. До речі, захист «біло-синіх» сьогодні теж з легкістю справляється зі спробами атак швейцарців

Андрій Ярмоленко на 54-ій хвилині ввірвався в штрафний «Туна», прострілив на Мбокані, але конголезець влучив в захисників швейцарців – позиція для удару була дещо незручною. Далі Ярмоленко після чудового переводу від Беланди «повозив» захисників і воротаря «Туна», але забити не вдалось – кіпер парирував удар.

Другий гол не заставив себе довго чекати: Аруна віддав на Сілву, який забіг до штафного швейцарців, той навісив і Дьємерсі Мбокані головою переправив сферу в ворота «Туна».

Динамо Київ - Тун 2:0 Мбоканi 60'

Вже за кілька хвилин Мбокані міг зробити дубль, але Аруна зробив по-своєму: пробив вище воріт. За ним чудовий момент мав Ленс, але голландець неточно пробив головою з лінії воротарської після прекрасної передачі Ярмоленко.

Перший, по справньому небезпечний момент у «Туна» був на 62-ій хвилині, але загрозу ліквідував Макаренко. Далі, по законах жанру, Шовковський на виносі.

Наступні хвилини «Динамо» знову могло забити:  Ленс удари ввище воріт з прекрасної позиції, на Мбокані не призначили пенальті. Швейцарці відповіли неточним ударом.

На 70-ій хвилині у складі «Динамо» Київ відбулася подвійна заміна: Ярмоленка, якого оваціями провів «Олімпійський», замінив Гусєв, замість Аруни вийшов Сидорчук.

Після контратаки на 79-ій хвилині рахунок у матчі став 3:0. Олег Гусєв вийшов недаремно. Слідом за цим вийшов Роман Безус – він і змінив Гусєва, який попросив заміну. Сподіваємося, там все без травм.

Динамо Київ - Тун 3:0 Гусєв 78′

Під завісу матчу «Тун» провів кілька «навалів» на ворота «Динамо», але нічого особливого не було, а Мбокані після навісу зі штрафного, заробленого Безусом, міг робити дубль. Роман, до речі, своєю появою на полі значно підсилив гру команди: непогано комбінував з партнерами, заробляв штрафні. Останні хвилини пройшли за тотальної переваги «Динамо».

В цілому, ми стали свідками чудового матчу нашого клубу. «Від серця відлягло» - далі буде, буде краще, якісніше і більше!

Детальний аналіз матчу читайте згодом на нашому сайті.

Склади команд:

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Драгович, Хачеріді, Макаренко, Велозу, Аруна, Беланда, Ярмоленко, Ленс, Мбокані

Запасні: Коваль, Віда, Тремулінас, Вукоєвич, Безус, Сидорчук, Гусєв

«Тун»: Февр, Шенкель, Райнманн, Люти, Дзуффі, Хедігер, К. Шнойвлі, Скірінці, Саного Жуніор, Мартінес, М. Шнойвлі

Запасні: Мозер, Сульмоні, Зігфрід, Віттвер, Нельсон Феррейра, Саламан, Садік

Голи: Ярмоленко - 35`, Мбокані – 60`, Гусєв – 78`.

Попередження: Сілва – 14`, Шнойвлі – 19`, Ярмоленко - 42`, Ленс – 83`, Люті - 88`.