Без шансів для суперника. «Гірник-Спорт» - «Динамо» Київ: 0:6

Динамо Київ 22 Серпня, 18:52 5607
Без шансів для суперника. «Гірник-Спорт» - «Динамо» Київ: 0:6 | 19-27
В матчі 1/16 Кубку України київське «Динамо» без проблем «розібралося» із ФК «Гірник-Спорт» із міста Комсомольська.

«Біло-сині» розпочали зі стартових хвилин з натиску на ворота суперника і, не зважаючи на хорошу підтримку домашніх трибун, «господарям» довелося добряче «попотіти», щоб завадити киянам забити перший м'яч. Відзахищавшись половину першого тайму, «гірники» пропустили. Гол в активі Артема Кравця - 0:1.

Після пропущеного м'яча «Гірник-Спорт» активізувався і гра пішла на зустрічних курсах, фактично, без центра поля. Проте, після кількох випадів господарів, «біло-сині» подвоюють рахунок зусиллями Ярмоленка - 0:2.

Зі стартом другого тайму свій дебют у складі «Динамо» відзначив Дерліс Гонсалес, який замінив Морозюка, і ледь не забив перший м'яч за киян, та «комсомольців» врятував голкіпер. Але після удару Велозу Кліщук був безсилим - 0:3.

А далі - голи один за одним почали влітати у ворота «Гірника-Спорт». Команда «попливла»...

Спочатку дубль зробив Ярмоленко. 0:4

Далі, чудовим дальнім ударом, забиває Антунеш - 0:5.

За цим, Ярмоленко робить хет-трик, перший за часів гри у футболці київського «Динамо»: - 0:6.

В результаті, протистояння зевершилось беззаперечною перемогою київського «Динамо» - 0:6. Вітаємо фанів та чекаємо наступних поєдинків улюбленого клубу!

КУ, 1/16: «Гірник-Спорт» - «Динамо» Київ: 0:6

Голи: Кравець - 26, Ярмоленко 40, 66, 76, Велозу - 57, Антунеш - 68

Попередження: Кліщук - 11,

«Динамо» Київ: Рибка, Хачеріді, Сілва - (Бурда - 69), Драгович, Морозюк - (Гонсалес - 46), Антунеш, Велозу - (Сидорчук - 59), Беланда, Петрович, Кравець, Ярмоленко (К)

Лава запасних: Коваль, Бурда, Гармаш, Сидорчук, Мякушко, Буяльський, Гонсалес

«Гірник-Спорт»: Кліщук, Чмеленко, Голядинець, Шульц - (Ломко - 46), Клімаков, Степанчук - (Герасимець - 59), Корольков, Марусич, Тимофієнко, Даудов - (Моісеєнко - 75), Кірієнко (К)

Лава запасних: Ситніков, Воронченко, Шарай, Ломко, Моісеєнко, Герасимець, Нелін