Ігор Суркіс: "Вважаю, що в Лізі Європи ми повинні виходити тільки із першого місця"

Динамо Київ 25 Жовтня, 01:18 1957
Ігор Суркіс: Вважаю, що в Лізі Європи ми повинні виходити тільки із першого місця
Незважаючи на впевнену перемогу над "Туном", президент "Динамо" Ігор Суркіс був не дуже задоволеним реалізацією моментів своєю командою. Про це, а також про необхідність виходу "Динамо" з групи Ліги Європи з першого місця він розповів в інтерв'ю:

Незважаючи на впевнену перемогу над "Туном", президент "Динамо" Ігор Суркіс був не дуже задоволеним реалізацією моментів своєї команди. Про це, а також про необхідність виходу "Динамо" з групи Ліги Європи з першого місця він розповів в інтерв'ю:

- Після таких матчів хочеться заходити в роздягальню, правда? Ви зайшли, напевно, щось сказали команді?

- Ну я привітав, по-перше, з перемогою. Найголовніше те, що ставилися серйозно до цієї гри. З початку було зрозуміло, що було якесь хвилювання - у них як ланцюги на ногах, але те, що не пропустили - вже добре, це перше, що я хотів сказати.

Але всеодно я вважаю, що потрібно реалізовувати ті моменти, які є у команди, незалежно від рахунку. Бо ця нереалізація моментів була в Австріі, коли Ленс не забив, ще хтось не забив. Тому, з такими командами треба забити швидкий м'яч і потім вже доводити справу до кінця.

- Ви, бачу, не зовсім веселі? Я так розумію, що ви нервували ще до фінального свистка?

- Розумієте, веселим я буду тоді, коли ми вирішимо задачу: вийдемо з групи. Я вважаю, що треба не тільки виходити з групи, а виходити з першого місця, зважаючи на те, що сьогодні Генк зіграв унічию. Справа ж не в тім, що можна, чіпляючись зубами вийти. Є престиж клубу, є рейтинг клубу, тому треба завойовувати рейтингові бали для України, для свого клубу, щоб потім при якомусь жеребкуванні не було конфузу, щоб ми шкодували, що не виграли той чи інший матч. Треба готуватися до гри чемпіонату. Ми зараз граємо через два на третій.

- Вам подобається така гра Динамо? Коли й забивають, й реалізовують, і результат?

- Дивіться, коли команда забиває та виграє, подобається завжди, але сьогодні я можу сказати, що у першому таймі мені не зовсім все сподобалося як вболівальнику, бо до забитого м'яча була якась скутість, а потім пішло все як треба. Я думаю, що потрібен час, для того,щоб усі один одного розуміли. Треба зробити команду - бо індивідуальність на полі не грає - грає команда.