«Шахтар» грає внічию з «Рапідом»

Світовий футбол 25 Серпня, 23:37 1492
«Шахтар» грає внічию з «Рапідом» | 19-27
Донецький «Шахтар» зіграв внічию з віденським «Рапідом». За підсумками обох матчів «гірники» представлятимуть Україну в груповому етапі Ліги чемпіонів.

«Шахтар», який мінімально обіграв «Рапід» на виїзді, розпочав гру досить впевнено. Вже на 10-ій «гірники» відкрили рахунок завдяки голу Марлоса - 1:0.

Але «Рапід» не збирався поступатися, три хвилини потому Шауб головою відправив м’яч у сітку воріт «Шахтаря» - 1:1.

На 22-ій хвилині гості повели в рахунку. Хоффман зі стандарту відправив м’яч у дев’ятку воріт – 1:2.

Зрівняв рахунок Гладкий на 27-ій хвилині матчу – 2:2.

Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Шахтар» - «Рапід». 2:2 (перша гра 0:1)

Голи: Марлос, 10; Гладкий, 27 – Шауб, 13; Ш. Хоффман, 22

Попередження: Фред, 45; Гладкий, 61; Марлос, 69; Срна, 82 – Зонляйтнер, 59; 88; Дібон, 68

Вилучення: Зонляйтнер, 88

Склади команд

Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Азеведо, Фред, Степаненко, Марлос, Тейшейра, Тайсон (Бернард, 87), Гладкий (Едуардо, 83).

Запас: Каніболоцький, Кучер, Шевчук, Малишев, Коваленко, Бернард, Едуардо.

Рапід: Новота, Павеліч, Дібон, Ауер, Зонляйтнер, Пецос, Граховац (Шваб, 81), Шауб (Просенік, 84), Ш. Хофманн (Шобесбергер, 63), Кайнц, Беріч.

Запас: Штребінгер, М. Хофманн, Шваб, Шобесбергер, Алар, Хуспек, Просенік.