«Зоря» U-21 2 - 3 «Динамо» U-21. Звіт

Динамо Київ 29 Серпня, 20:40 1166
«Зоря» U-21 2 - 3 «Динамо» U-21. Звіт | 19-27
​У шостому турі чемпіонату України серед команд U-21 київське «Динамо» зустрілося на виїзді з луганською «Зорею».

У порівнянні з матчем минулого туру, у якому динамівці перемогли «Карпати» (4:0), у стартовому складі команди Вісенте Гомеса відбулося чотири зміни. Замість Коваля та Лук’янчука зі старту грали Солдатенко та Азацький, із першої команди замість Буяльського разом із Ковалем та Бурдою був делегований Мякушко, а у якості капітана команди Михайличенка змінив Казаков.

Гра відбувалася в не дуже звичних для нашої команди умовах – на штучному газоні, яким устелене поле стадіону «Кремінь». Тому певний час на адаптацію «біло-синім», напевно, знадобився. Цим і скористалися господарі поля,вже на 12-й хвилині відкривши рахунок. Скориставшись помилкою у захисті, Слюсар вийшов сам-на-сам із Солдатенко, обіграв його і переправив м'яч вже у порожні ворота – 1:0.

Динамівці досить швидко прийшли до тями, і після пропущеного гола вже явно перегравали суперника, володіли перевагою, багато та різноманітно атакували. але отримати із цього вигоди довго не могли. Втім, на допомогу нашій команді вже не вперше у цьому сезоні прийшли індивідуальні якості Віктора Циганкова. За п’ять хвилин до перерви він чудовим за красою дальнім ударом метрів з 19-ти відправив м'яч у дальній нижній кут, зрівнявши рахунок.

Проте вже у перерві Циганкова було замінено, щоправда на іншого індивідуально сильного гравця – Богдана Михайличенка. У другому таймі команди довго не поспішали створювати небезпечні моменти. Однак долю матчу вирішила яскрава чотирихвилинка з 74-ї по 77-му хвилину, під час якої було забито ще три голи.

Спочатку луганчани вдруге вийшли вперед, коли Романов потужним ударом реалізував штрафний удар метрів з 20-ти від воріт. Але динамівці одразу ж зрівняли рахунок, коли після прострілу вздовж лінії воротарського майданчика Андрієвський з кількох метрів переправив м'яч у сітку. А ще за кілька хвилин «Динамо» вперше у грі повело в рахунку. Тимчик заробив пенальті, який чітко реалізував Яремчук.

Отже, динамівці здобули вольову перемогу, вперше у сезоні здобувши три очка на виїзді.

Чемпіонат U-21. 6-й тур

29.08.2015. Кременчук. Стадіон «Кремінь».

«Зоря» – «Динамо» – 2:3 (1:1)

«Зоря»: Федоренко, Сухаров (к), Бородай, Скворцов, Калінін (Оленченко, 46), Луканов, Шапочка, Романов, Банасевич (Протасов, 81), Слюсар, Білоусов (Солдатенко, 57)

«Динамо»: Солдатенко, Азацький, Бурда (Болденков, 84), Тимчик, Осман, Шепелев (Андрієвський, 60), Оріховський, Мякушко, Циганков (Михайличенко, 46), Казаков (к), Яремчук.

Голи: Слюсар (12), Романов (74) – Циганков (39), Андрієвський, 75), Яремчук (77, з пенальті)

Попереджені: Калінін (15), Шапочка (52), Федоренко (82) – Яремчук (58), Казаков (61), Михайличенко (85)