Євген Коноплянка: між Україною та Європою

Динамо Київ 25 Жовтня, 22:33 1208
Євген Коноплянка: між Україною та Європою
За останні кілька місяців все частіше і частіше ЗМІ стали сватати українського футболіста, півзахисника дніпропетровського «Дніпра» і збірної України Євгена Коноплянку в різні клуби української Прем'єр-ліги, і не тільки.

За останні кілька місяців все частіше і частіше ЗМІ стали сватати українського футболіста, півзахисника дніпропетровського «Дніпра» і збірної України Євгена Коноплянку в різні клуби української Прем'єр-ліги, і не тільки. Розібратися в цьому нелегкому питанні мені допомогли фахівці та експерти. Перший з них - екс-гравець київського «Динамо» та харківського «Металіста» Ігор Кутєпов:

«Коноплянка - футболіст з відмінною витривалістю і ударом. Він уміє обігрувати на високій швидкості, не боїться проявляти ініціативу. Багато якостей, якими він володіє, мають бути присутні у крайніх півзахисників. Тому Євген у будь-якій команді не загубиться: ні в одному з клубів української Прем'єр-ліги, ні в європейській команді. Однак було б непогано, якби він перейшов в закордонний клуб, але навіть якщо залишиться в «Дніпрі», то він не втратить технічних навичок і збереже свій талант».

Важко не погодитися з Ігорем Миколайовичем, адже якщо футболіст талановитий, він талановитий скрізь. Наступний поділився своєю думкою колишній півзахисник збірної України, львівських «Карпат» та дніпропетровського «Дніпра» Володимир Шаран:

«Євген відрізняється індивідуальною майстерністю - це і дриблінг, і хороша швидкість, і вміння брати участь у загостренні гри. Те, що ми побачили в збірній у його виконанні і характеризує Коноплянку, він і у відборі непогано грає, і в атаці добре себе проявляє. Загалом, позитивних якостей набагато більше в ньому присутні, ніж негативних. Що стосується продовження його кар'єри, то найбільш оптимальний варіант для Євгена Коноплянки - харківський «Металіст». Я і раніше думав про це. Гадаю, в «Металісті» він може розкритися повністю, тому що Євген дійсно хлопець хороший. Можливо, десь йому не вистачає стабільності, в тому плані, що у нього мікро-травми часто бувають. Але якщо пропозиції є, тим більше від хороших команд, то чому б не розвиватися далі. Однак я вважаю, що кращим варіантом для нього є перехід в «Металіст». Вирішувати, звичайно ж, самому футболістові».

Також погодився дати коментар з цього приводу колишній російський і український футболіст, кращий бомбардир чемпіонату світу з футболу 1994 року Олег Саленко:

«Думаю, що йому поки краще в «Дніпрі» залишитися, і в збірній він добре грає. Але так як є інші пропозиції, йому вирішувати переходити кудись чи ні. Якщо є можливості і пропозиції, я хотів би його бачити в іспанському чемпіонаті. Тому що за стилем гри йому це найбільше підходить і як у будь-якого хорошого гравця у нього є те, що відрізняє від інших. Тим більше в тому чемпіонаті є команди, які можуть собі дозволити купити гравців добре рівня. Хоча, йому ще рік можна і в Україні пограти, щоб зміцнитися і стати провідним гравцем, тому що в Європі потрібно відразу включатися в роботу і грати».

Як бачимо, є кілька варіантів продовження кар'єри Коноплянки, який з них найбільше оптимальний - вирішувати самому Євгенію.