Чемпіонат U-21. «Динамо» - «Іллічівець» 1:3

Динамо Київ 26 Жовтня, 19:53 675
У 14-му турі чемпіонату України U-21 київське «Динамо» приймало на своєму полі маріупольський «Іллічівець».

У порівнянні з попереднім матчем проти київського «Арсеналу», склад «біло-синіх» трохи змінився.

У число перших 11 потрапили два гравці першої команди, Максим Коваль та Огнен Вукоєвич. Відповідно, на лавку запасних сіли Артур Рудько і Дуду .

Ігрові аспекти

Днем раніше осічку допустила молодіжна команда «Шахтаря», і «Іллічівець» у разі перемоги виходив би на чисте перше місце. Тому маріупольці, всупереч статусу гостей, не стали відсиджуватися в обороні і з перших хвилин сміливо і з бажанням пішли в атаку.

Вже на 7-й хвилині одна з атак гостей стала для них успішною. Рахунок відкрив Тотовицький, який забив свій сьомий гол у сезоні, скориставшись передачею в штрафну з лівого флангу.

З особливою мотивацією грали і футболісти в динамівських футболках - гру на власні очі спостерігав президент клубу Ігор Михайлович Суркіс.

У середині тайму «біло-сині» перехопили ініціативу і на 30-й хвилині зрівняли рахунок. Результативним став стандарт у виконанні команди Валентина Белькевича. Подачу з кутового виконав капітан команди Павло Полегенько, а позицію в штрафний виграв Артем Бесєдін, який забиває вже в четвертій поспіль грі.

У перерві Коваля у воротах змінив Рудько. Артуру дуже швидко серйозно вступив у гру. На початку другої половини гри йому назустріч вискочив Тотовицький, і динамівський кіпер виручив свою команду.

Але через пару хвилин він був безсилий, коли провалилася оборона «біло-синіх». Захисники дозволили Чурко на куті штрафного «Динамо» спокійно віддати точний пас на лінію воротарського на Тотовицького, силову боротьбу якому програв Болденков, який не зумів перешкодити 20-річному форвардові «Іллічівця» забити свій черговий гол.

Знову повівши в рахунку, гості продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт «біло-синіх». Знову довелося рятувати ворота Рудько, один на один з яким виходив вже Чурко. Крім того двічі перевірив на міцність поперечину воріт своїми ударами зі штрафних досвідчений Костянтин Кравченко.

Намагаючись змінити ситуацію в матчі Валентин Белькевич змінив орієнтованого на руйнування Вукоєвича, випустивши на поле атакуючого півзахисника Дуду. Однак небезпечних моментів біля воріт команди Хаврова не додалося.

Тим часом знову забив «Іллічівець». Динамівці були в атаці, коли обрізався Дуду. Гості відразу доставили м'яч вперед, де свого шансу чекав Тотовицький, який скористався промахом Лук'янчука, обіграв Рудько і оформив свій другий у сезоні хет-трик.

1:3 - «Іллічівець» виходить на чисте перше місце, а «Динамо» залишається на шостому.

Ключовий момент

Динамівці активно розпочали другий тайм, але неуважно зіграли в захисті і дозволили «Іллічівцю» створити кілька небезпечних моментів, один з яких привів до другого взяття воріт на 54-й хвилині зустрічі. Знову опинившись в ролі наздоганяючих, «біло-сині» не здалися, але третій гол остаточно вирішив результат поєдинку.

Топ-персона

Героєм зустрічі став 20-річний форвард «Іллічівця» Тотовицький , який оформив другий хет -трик у сезоні. Всього на його рахунку вже дев'ять м'ячів у дев'яти іграх молодіжної першості цього сезону.

У динамівців виділимо форварда Артема Бесєдіна, який забиває вже в четвертому поспіль матчі молодіжного чемпіонату. У поточному сезоні крім чотирьох голів у чемпіонаті U-21 на рахунку 17-річного форварда «біло-синіх» сім м'ячів у чемпіонаті України U-19.