Перша осічка Кранчара з КПР

Динамо Київ 27 Жовтня, 10:04 557
Перша осічка Кранчара з КПР | 19-27
Лондонський «Куїнз Парк Рейджерс», за який на правах оренди виступає півзахисник київського «Динамо» Ніко Кранчар, в матчі чергового ігрового дня англійського Чемпіоншипа зустрічався в гостях з «Бернлі».

Нагадаємо, перед звітним туром «Бернлі» займав перший рядок другого за рангом англійського дивізіону і випереджав другу команду Гаррі Реднаппа на два очки, провівши при цьому на матч більше.

Гра, яка відбулася у Бернлі, на стадіоні «Терф Мур», завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0. Три очки «бордовим» приніс дубль молодого нападаючого Інгса, який відкрив рахунок на 65-й хвилині, а на 88-й реалізував пенальті.

Ніко Кранчар вийшов у стартовому складі «обручів» і відіграв 73 хвилини, після чого поступився місцем на полі Філліпсу.

Перша поразка в сезоні відкинула КПР на третє місце Чемпіоншипа, хоча за втраченими очками команда Реднаппа все ще випереджає «Лестер».

У наступному турі в середу, 30 жовтня, КПР зіграє в гостях з «Віганом».