Лукман Аруна: "Кожен день працюю на полі і за його межами"

Динамо Київ 27 Жовтня, 11:01 938
Лукман Аруна: Кожен день працюю на полі і за його межами
Півзахисник київського "Динамо" Лукман Аруна розповів, що він наполегливо працює, щоб грати в основному складі команди.

Півзахисник київського "Динамо" Лукман Аруна розповів, що він наполегливо працює, щоб грати в основному складі команди.

- Щоб потрапляти до основи, потрібно кожен день працювати. Я хочу грати, щоб люди бачили мене, бачили, на що я здатен. Я наполегливо працюю на полі і за його межами. Коли ви працюєте, ви граєте. Це найголовніше. Чи задоволений тренер моєю роботою? Він тренер, йому краще знати. Якщо я не роблю те, чого він від мене вимагає, він, звичайно, відводить мене в бік і пояснює, що я зробив не так.

Забиті м'ячі? Коли виходжу на поле, я не ставлю собі завдання обов'язково забити. Я лише думаю про себе, що якщо буду націлений на ворота, голи прийдуть до мене. Якщо у мене є можливість завдати удару, щоб забити, я зроблю це. Але якщо у мене немає такої можливості, але є шанс віддати пас комусь з партнерів, щоб він забив, я віддам пас.

Браун Ідейє? Ми знаємо один одного дуже добре, він для мене як брат. Ми знаємо, що потрібно робити, а що нам не потрібно робити, коли мова заходить про футбол. Якщо він так добре говорить про мене в пресі, це означає, що він хоче, щоб я грав у збірній. Адже люди завжди питають його, чому нас обох не викликають. Але він не тренер, він просто сказав, що хоче, щоб я отримав свій шанс, і я дуже вдячний йому за ці слова, - приводить слова Аруни KickOffNigeria.