Флорентін Матей: «Можемо спокійніше готуватися до матчу з «Динамо»

Динамо Київ 14 Вересня, 14:37 871
Флорентін Матей: «Можемо спокійніше готуватися до матчу з «Динамо» | 19-27
Хавбек «Волині» прокоментував перемогу над «Чорноморцем» (1:2) в 7-му турі УПЛ та наступний матч чемпіонату проти київського «Динамо».

«Я пам’ятав перед грою, як ми зіграли тут рік тому, - розповів Матей прес-службі «Волині». - Тоді арбітр не зарахував мій чистий гол, а Ерік не забив пенальті. Але це на підготовку не вплинуло, просто хотілося нарешті виграти в «Чорноморця». Приємно, що цього разу вдалося і здобути три бали, і самому відзначитися.

Перед ударом зі штрафного я трохи поспостерігав за Боровиком, чомусь здалося, що він саме буде вагатися, куди я вдарю. Після того пробив.

Дуже добре, що так рано забили, бо після цього заспокоїлися і вели гру. Одеса грала дуже жорстко, в мене, чесно кажучи, «вбиті» ноги. Багато разів суперник занадто жорстко зіграв.

Якраз моментів для взяття воріт у нас було більше у другому таймі. Просто в першій половині ми дуже добре все реалізували. Суперник змусив більше оборонятися, а ми в другому таймі більше помилялися. Добре, що все закінчилося перемогою і можемо більш спокійніше готуватися до матчу із «Динамо». У турнірну таблицю, принаймні, поки зарано дуже часто поглядати. Все попереду в цьому чемпіонаті».