​Роман Григорчук: «Ми були близькими до перемоги»

Світовий футбол 18 Вересня, 10:52 799
​Роман Григорчук: «Ми були близькими до перемоги» | 19-27
Головний тренер азербайджанського футбольного клубу «Габала» Роман Григорчук прокоментував результат матчу першого туру групи C Ліги Європи проти грецького ПАОК (0:0)
«Ми були близькі до перемоги. Хотіли виграти. Не можу сказати, справедливий був результат чи ні», - цитує Григорчука azerisport.com.
«У першому таймі у Антонова гра не пішла. У другій половині матчу він зіграв добре. Він ще допоможе «Габалі» і буде грати далі. Рішення про те, що Меза Коллі буде грати в основі, приймав я. Факундо у другому таймі зробив те, що я йому говорив. Задоволений ними обома».

«Ми добре вивчили ПАОК. Я знаю цю команду, як свою. Не знаю, як Тудор нас вивчив. ПАОК — хороший суперник. У них хороші гравці, наприклад, Роберт Мак, той же Бербатов, футболіст з ім'ям. Вони грають по-різному.

Сьогодні ПАОК зіграв так, як зазвичай в чемпіонаті не грає. Але ми були готові до всіх варіантів.

Поки рано дивитися на турнірну таблицю. Це краще робити після трьох ігор. А взагалі треба думати про власну гру. Повторю, що у суперника сильний склад. І якщо вони не змогли нам забити, значить, ми не повинні падати духом. У нас хороша команда. І ми будемо грати відповідно. А сьогодні грали найбільш підготовлені на даний момент футболісти».