Прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 26 Вересня, 22:18 2446
Прес-конференція Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» на післяматчевій прес-конференції прокоментував перемогу своєї команди над ужгородською «Говерлою» (2:0) у 9-му турі Ліги Парі-Матч.

- Ми розуміли, що футболісти «Говерли» вийдуть на цю гру супермотивованими, щоб довести, що вони не гірші футболістів, які є в «Динамо». Думаю, що вони старалися і виглядали гідно. Я радий, що ми взяли три очки - вони важливі як у матчах з «Шахтарем», так і з «Говерлою». Думаю, був хороший спаринг перед дуже важливою грою з «Маккабі». Зараз потрібно готуватися до наступного матчу.

- Як проходить відновлення Теодорчика?

- Після гри з «Оболонню» я вже говорив, що в понеділок він приєднається до групи. Він сам засмучений, що його реабілітація затягується. Але Тео завжди є і буде професіоналом, він працює та старається. Сподіваємося скоро побачити його на полі.

- А Гармаша?

- На жаль, у Дениса після минулої гри невелике запалення. Ця травма не проходить просто так. Після такої важкої роботи він провів дві гри по 90 хвилин поспіль. Напевно, Гармаш поки ще не був готовий до роботи. Денис завжди віддається на полі, працює з першої і до останньої хвилини. Напевно, організм трохи не витримав. Сподіваюся, до «Маккабі» він відновиться.

- Чи визначилися ви для себе з воротарем і центрфорвардом?

- У нас немає інших форвардів і воротарів. Вийде хтось із тих, хто є в команді. Попереду ще два дні, подивимося і вирішимо.

- Кого б ви виділили з когорти орендованих динамівців у «Говерлі»? Хтось зміг себе проявити чи це була сіра маса?

- Навіщо ви говорите про сіру масу? Футболісти там працюють, «Говерла» займає заслужене місце в чемпіонаті. Я дивлюся всі ігри «Говерли» і бачу, що хлопці виходять на поле і б'ються. Їм не потрібно притиратися, футболісти один одного знають по роботі в «Динамо-2» або дублі. Є хороший тренер, який їх згуртував. У сьогоднішній грі важко когось виділити, тому що «Говерла» практично весь час оборонялася. Іноді вони виходили в контратаки, той же Кузик намагався втекти, але Хачеріді грамотно перехоплював всі м'ячі. Я задоволений віддачею хлопців. Вони прийшли в «Говерлу» не просто показувати, що приїхали з київського «Динамо», а прийшли працювати. Ви даремно говорите про сіру масу, це навіть негарно.

- Які аспекти гри команди ви хотіли б поліпшити в першу чергу після матчу з «Порту» і внутрішній першості?

- Звичайно, ми бачимо аспекти, які потрібно покращувати, особливо після гри з «Порту». Для деяких футболістів це була перша гра в Лізі чемпіонів. Ми можемо говорити про те, що в португальську команди прийшли 5-6 нових футболістів, але це «Порту», у них є структура гри і тренувань. Футболісти, які приходять, не випадають із цієї структури. Грати проти «Порту» було дуже складно. Я радий, що ми взяли одне очко. Можливо, хтось хотів, щоб ми виносили «Порту» з першої гри, але я вважаю, що зіграли ми достойно. Свої помилки ми розібрали, готуємося до наступної гри. Все добре.