Олексій Савченко: «Матчі з топ-клубами дають безцінний досвід»

Динамо Київ 27 Вересня, 09:43 535
Олексій Савченко: «Матчі з топ-клубами дають безцінний досвід»
Орендований ужгородською «Говерлою» у київського «Динамо» півзахисник поділився враженнями від гри на «Олімпійському», яка відбулася напередодні його дня народження.

- Олексію, з якими відчуттями грав проти своїх?

- На такому стадіоні і з такою командою завжди приємно грати. Проти топ-клубів завжди цікаво грати, а тим більше, ми належимо цьому клубу, і хотіли себе якнайкраще проявити. Незважаючи на те, що ми програли, враження дуже хороші. Матч дав нам безцінний досвід, який стане в нагоді в майбутньому.

- Ти, напевно, вже не в перший раз у подібній ситуації, адже за часів виступів за «Динамо-2» доводилося грати проти першої команди. Чи можеш порівняти ті ігри і цю?

- Та ні, то були товариські ігри, і там напруга зовсім інша. Тут, звичайно, все по-іншому, все на офіційному рівні, зовсім інші завдання, і у них, і у нас.

- Наприкінці першого тайму ти виконував перспективний штрафний удар. Не хвилювався від думки, що можеш забити гол самому Шовковському?

- Та ні, я, можна сказати, навіть засмутився. Дуже хороший був штрафний, але я пробив не дуже вдало... Нічого, будемо працювати.

- Крім цього штрафного і кількох спроб прорватися до воріт від Кузика, «Говерла», по суті, нічого не створила?

- Мабуть, були тільки напівмоменти. Звичайно, важко, коли ми практично два тайми граємо в обороні. Не хотіли розкриватися, хотіли ловити суперника на контратаках. Але на практиці трошки не вийшло.

- Як загалом оціниш свій перший сезон у Прем'єр-лізі?

- Завжди хочеться, щоб виходило краще, і грати краще, і показувати більш високий рівень. Але на даний момент граємо так. Потрібно прогресувати, додавати від гри до гри. І тоді обов'язково буде якийсь результат.

Звичайно, це великий досвід – проводити ігри з такими топ-клубами, як «Динамо» чи «Шахтар». В таких іграх загартовуєшся, набираєшся впевненості. Все-таки це зовсім інший рівень, якщо порівнювати з Першою лігою.

- У чому полягають основні відмінності гри у Прем'єр-лізі порівняно з Першою лігою або молодіжною першістю?

- Тут менше боротьби, тут треба більше думати на футбольному полі. При цьому потрібно швидко приймати рішення, так як довго думати не дають, особливо на чужій половині поля.

- Як тобі працюється під керівництвом В'ячеслава Грозного?

- В'ячеслав Вікторович допомагає нам набиратися тих компонентів, яких нам не вистачає для різнобічної гри, для того, щоб ми прогресували і в майбутньому показували хороший футбол.

- Які цілі ставиш перед собою на цей сезон?

- Перш за все, потрібно провести на високому рівні цей чемпіонат і вже від цього відштовхуватися. Все буде залежати від того, як я себе проявлю.