​Орест Кузик: «Буду робити все для того, щоб повернутися в «Динамо» і грати матчі на «Олімпійському», як на своїй домашній арені»

Динамо Київ 27 Вересня, 10:23 909
​Орест Кузик: «Буду робити все для того, щоб повернутися в «Динамо» і грати матчі на «Олімпійському», як на своїй домашній арені»
Молодий динамівський талант, який зараз перебуває в оренді в ужгородській «Говерлі», поспілкувався з журналістом 1927.kiev.ua про суботній матч з його рідним «Динамо»

- Я вважаю, що в цілому команда зіграла непогано. Шкода, що не добилися позитивного результату. В цілому, Вікторович налаштовував нас, як на звичайну гру. Та ми й самі розуміли, що це команда дуже високого рівня, яка грає в Лізі чемпіонів і є найсильнішою в українському чемпіонаті. Тому налаштовувались дуже серйозно.
Звичайно, хотілось себе проявити якомога краще, але перш за все, ми мали зіграти добре в цілому, показати хорошу командну гру, а не тягнути ковдру на себе.
Що не вийшло? Тяжко казати, начебто, грали непогано. Старалися виконувати установку тренера. Тому я думаю, що не вистачило тільки одного - це досвіду в матчах на такому рівні, хоч команда і старалась добре грати. Я думаю, кожен зробив для себе висновки після цього матчу і зрозумів, в чому саме йому треба додавати, щоб кожен гравець міг чинити опір гравцям основного складу.

- Вчора найчастіше всього твоїм опонентом був Євген Хачеріді і було видно, що тільки за рахунок швидкості ти можеш його обіграти. Як тобі було грати проти одного з кращих захисників України?

- Завжди цікаво грати проти захисників такого рівня,тому що саме в таких матчах ти набираєшся дуже великого досвіду. Можу сказати тільки одне, що проти Хачеріді грати дуже важко. І можу сказати, що він захисник дуже високого рівня.

Завжди, коли виходиш на такий стадіон як «Олімпійський», тебе переповнюють неповторні емоції і хочеться кожну гру проводити на такому чудовому і прекрасному стадіоні. Тому буду робити все для того, щоб повернутися в київське «Динамо» і грати матчі на цьому стадіоні, як на своїй домашній арені.

Розмовляв Ігор Гусаков