Вадим Євтушенко: «Задоволений результатом і грою в першому таймі»

Динамо Київ 27 Вересня, 23:33 423
Вадим Євтушенко: «Задоволений результатом і грою в першому таймі»
Наставник «Динамо-2» залишився задоволений результатом і прокоментував перемогу своїх підопічних над маріупольським «Іллічівцем».

- Думаю, сьогодні був цікавий матч, грали дві приблизно рівні команди, обидва молодих колективи. Команда суперника в такій же ситуації, як і ми - в їх складі багато молодих, талановитих футболістів. Можна сказати, що ми побачили майбутнє українського футболу. Школи «Шахтаря» і «Динамо» - передові на даний момент. Ми розуміємо, що у складі «Іллічівця» грають переважно якраз вихованці гірників.

Вважаю, ми дуже добре провели перший тайм, контролювали гру, добре, що забили гол. Як і раніше, в моментах, коли необхідний останній загострюючий пас, ми ще втрачаємо м'яч або приймаємо невірне рішення, через це губимо хороші моменти. Після перерви суперник спробував перехопити ініціативу, але в їх складі сталося вилучення. Після цього нам, звичайно, стало легше, але незабаром самі нарвалися на червону картку - неграмотно зіграв наш захисник, це вилучення було абсолютно непотрібним. Наприкінці було багато емоцій, нервів і напруги, але добре, що ми не пропустили і добилися перемоги. У самих були моменти на контратаках, але, на жаль, не змогли розпорядитися хорошими можливостями. В цілому, звичайно ж, я задоволений результатом і грою в першому таймі.

- «Гол у роздягальню» додав психологічної переваги?

- Так, хороший вийшов м'яч. Це завжди одну команду морально підстьобує. Але суперник на другий тайм вийшов добре налаштованим. Повторюся, у них такі ж молоді хлопці, вони розуміють, що сьогодні була гра трохи іншої якості, ніж зазвичай з іншими командами, оскільки один проти одного грали хлопці приблизно одного віку.

- У кількох моментах виручав команду воротар Камінський, ще одного разу м'яч влучив у поперечину наших воріт...

- У тому моменті нам пощастило. Ми пропустили контратаку, наш захист продавив їх нападник - у них взагалі дуже настирливі і потужні форварди. Тоді й воротар допоміг, і удача була на нашому боці.

- Після виїзної поразки від «Зірки» сьогодні було важливо перемогти в моральному плані?

- Так, після тієї гри десь півтижня хлопці були в пригніченому стані, оскільки тоді нам не вдалося піднятися до свого звичного рівня. Тож добре, що ми перемогли сьогодні. А та гра вже залишилася в минулому. Тепер будемо на більш позитивних емоціях готуватися до важкої виїзної гри з «Гірником». Вважаю, це одна з топових команд Першої ліги в цьому році.