Тарас Михалик: «Головні привітання для мене – від сина Артема»

Динамо Київ 28 Жовтня, 13:34 943
Тарас Михалик: «Головні привітання для мене – від сина Артема»
Сьогодні, 28-го жовтня знаменний день для екс-захисника «Динамо», який нині виступає за московський «Локомотив », Тараса Михалика. Футболіст відзначає 30-тирічний ювілей. Ми додзвонилися Тарасу, щоб привітати його, а також дізнатися, як він освоївся у новій для себе країні і команді.

Сьогодні, 28-го жовтня знаменний день для екс-захисника «Динамо», який нині виступає за московський «Локомотив », Тараса Михалика. Футболіст відзначає 30-тирічний ювілей. Ми додзвонилися Тарасу, щоб привітати його, а також дізнатися, як він освоївся у новій для себе країні і команді.

- Дякую за привітання, - насамперед, подякував Тарас, - у мене все добре, поступово звикаю, освоююся. Зранку вже купа пропущених дзвінків, я телефон поміняв, іноді навіть не знаю, хто дзвонив.

- Як збираєтеся відзначати ювілей?

- Якщо чесно, планів немає ніяких, оскільки завтра вже заїзд на базу - потрібно готуватися до кубкового матчу в середу. Максимум - вийдемо кудись з дружиною повечеряти недалеко від будинку, відзначимо чисто символічно.

- Як вас привітала родина?

- Відмінно, я дуже задоволений, але всі секрети розповідати не буду (посміхається). Головні привітання для мене – від сина Артема, якому скоро виповниться п'ять місяців. Коли я вчора приїхав додому, він уже спав, потім вночі прокинувся, «привітав», так що все нормально (усміхається).

- Як загалом, обжилися в Москві? Звикли вже до «Локомотиву»?

- Не можу сказати, що повністю освоївся, але поступово звикаю, все більш-менш нормально.

- По Києву сумуєте?

- Ясна річ, ще й як! Стільки років провів там, природньо, сумую. Зараз дружина з дитиною вже переїхали до мене, забезпечують додаткову моральну підтримку, а раніше, як тільки давали вихідні - відразу їхав у Київ до них. Літати не виходить, тому що дитина зовсім маленька, ми взагалі намагаємося утримуватися від перельотів. Коли почнеться відпустка, приїдемо на поїзді.

- Справами колишньої команди цікавитеся?

- Так, постійно стежу за грою « Динамо», дивлюся матчі, переживаю за результати. Телефоную, спілкуюся з багатьма хлопцями. Хочу передати всім великий привіт.