Олександр Денисов: "Зустріч з французами не повинна стати реквіємом за мрією Остапа Бендери!"

Футбол України 28 Жовтня, 13:48 836
Олександр Денисов: Зустріч з французами не повинна стати реквіємом за мрією Остапа Бендери!
Ведучий Олександр Денисов в ефірі програми «Великий футбол» поділився своєю думкою про результати жеребкування для України в плей-оф ЧС-2014.

Ведучий Олександр Денисов в ефірі програми «Великий футбол» поділився своєю думкою про результати жеребкування для України в плей-оф ЧС-2014.

- Бізнес-механізми майбутнього чемпіонату європи вже запущені і у Платіні дійсно є привід для гарного настрою. Чемпіонат світу - це великий бізнес, але збірна Франції може пропустити мундіаль і причиною тому може стати збірна України. Франція є більш вигідним учасником Чемпіонату світу для ФІФА, це об'єктивна реальність: обсяг рекламного ринку Франції не порівняти з українським, другий момент, що президент УЄФА - француз. Чи може цей факт побічно впливати на арбітрів? У це не хочеться вірити, але досвід з Ірландією насторожує.

Як би там не склалося, ми виходимо на Францію, хоча і з невеликою, але перевагою. У нас вище коефіцієнт, ми вище Франції. Коефіцієнти у футбол не грають, але ця перевага говорить в першу чергу про те, хто в цьому відбірковому циклі набирав очки, а хто їх втрачав. А значить, хто сьогодні і зараз - в кращому ігровому тонусі! Ми готові до плей-оф, ми на піку, тому зустріч з французами не повинна стати реквіємом за мрією Остапа Бендери!