Олександр Шовковський: «Недооцінки суперника бути не може»

Динамо Київ 28 Вересня, 20:28 1207
Олександр Шовковський: «Недооцінки суперника бути не може»
Голкіпер «Динамо» поділився очікуваннями від матчу Ліги чемпіонів проти «Маккабі» з Тель-Авіва.

- Для вас Ліга чемпіонів – звичний турнір. Наскільки команда готова витримати додатковий тиск від уболівальників, які чекають продовження банкету після упевненої гри з «Порту»?

- Не став би говорити, що турнір для нас звичний. Кожен рік змінюється команда, турнір. Та й ми останні роки не виступали в Лізі чемпіонів. Про яку звичність можна говорити, якщо для кожного гравця, який ставить перед собою найвищі завдання, найголовніша - найближча гра, а всі інші не мають ніякого значення. Важливий настрій, з яким кожен футболіст окремо і команда в цілому готується до гри і виходить на поле.

- У двох останніх зустрічах з «Маккабі» «Динамо» не змогло виграти. Ви вірите, що завтра вашій команді це вдасться зробити?

- Ми граємо багато матчів з різними суперниками. Але з вашою командою ми зустрічалися в іншому турнірі і в інший час. Ми віримо в силу своєї команди, ми потрапляли в груповий етап Ліги чемпіонів, щоб перемагати.

- Ви гадаєте, що зможете перемогти не в Києві?

- Ми думаємо про те, як вийти на футбольне поле і перемогти. І робимо все для цього, з будь-яким суперником.

- Скільки ігор «Маккабі» ви особисто бачили?

- Ми розглядаємо нашого суперника не в конкретному матчі, а його дії в цілому. Ми бачили нарізки багатьох ігор – дії в обороні та атаці, взаємодії в лініях. Тренерський штаб пропонує нам найнеобхідніше, виходячи з цього виробляється стратегія на гру як команди в цілому, так і окремих гравців.

- Коли минулого разу зустрічалися з «Маккабі», «Динамо» вважалося фаворитом, але, здалося, трохи недооцінило цю команду, і поєдинок завершився внічию. Врахуєте цей досвід при підготовці до завтрашнього поєдинку?

- Ми аналізуємо всі матчі, які проводимо, розбираємо допущені помилки і хороші моменти. До кожного матчу підходимо індивідуально, згадуємо всі попередні зустрічі і події, пов'язані з ними. Важливо не те, що було колись, а те, що є сьогодні, те, як суперники готуються, в який футбол грають, які у них сильні сторони, які слабкі. Недооцінки суперника у Лізі чемпіонів бути не може.