Сергій Рибалка: «Я не хочу все згадувати, але деякі образи є»

Динамо Київ 28 Жовтня, 15:38 768
Сергій Рибалка: «Я не хочу все згадувати, але деякі образи є» | 19-27
Орендований динамівець Сергій Рибалка, який на даний момент виступає за чеський «Слован» в ефірі телеканалу 2+2 розповів чому він не виступає за київський клуб.

Орендований динамівець  Сергій Рибалка, який на даний момент виступає за чеський «Слован» в ефірі телеканалу 2+2 розповів чому він не виступає за київський клуб.

- У «Словані » більше довіряють своїм молодим хлопцям. Тут тільки воротареві та трьом захисникам більше 25-ти років. Тут футболісти не вважаються «зірками», на руках їх не носять, великі гроші не платять. Вони працюють, як звичайні люди, і отримують такі ж зарплати.

Звичайно, «Динамо» в моєму серці, я люблю цей клуб, переживаю, але буває, що в клубі тебе не бачать або в тебе щось не виходить. Я не хочу все згадувати, але деякі образи є. Коли ведемо 4:0, замість того, щоб дати молоді пограти 10-15 хвилин, відчути рівень, випускають гравця, який через місяць йде з «Динамо». Коли прийшов Газзаєв, взяв Гармаша, Ярмоленка, Хачеріді, їм довіряли - ось вони і грають і показують дуже хороший футбол, - підсумовує Сергій.