Іван Яремчук: «З’явився Ребров – з’явився результат»

Динамо Київ 29 Вересня, 13:15 1024
 Іван Яремчук: «З’явився Ребров – з’явився результат» | 19-27
Півзахисник «Динамо» (1985-1990, 1995) та ізраїльського «Хапоелю-Іроні» (1994-1995) радить киянам зіграти з «Маккабі» так, як проти них грав «Порту» у першому турі ЛЧ.
«Не став би проводити жодних паралелей між матчем цих суперників чотири роки тому й нині. З’явився Ребров – з’явився результат. І спека «Динамо» перестала заважати. Тим паче, зараз. Не думаю, що погода в Ізраїлі нині суттєво різниться від київської. Ну, буде +30. Хлопці молоді, для них відбігати 90 хвилин за такої температури не проблема. То якби грати довелося о третій дня, як у часи моїх виступів у Ізраїлі, тоді про щось можна було б говорити.

Зараз усе залежатиме виключно від гри киян. Мені трохи не сподобалося, як динамівці грали проти «Порту». Кияни виглядали інертними, не йшли в атаку, не брали гри на себе. В Хайфі треба зіграти так, як португальці проти нас у Києві – рішуче, агресивно. Щоб претендувати на перемогу, треба завдати 10-15 ударів у стулку воріт, активно задіювати фланги, навішувати, прострілювати. Півоборонці мають активніше боротися за підбір. Інакше діла не буде.

Відсутність Беланда втратою не назвав би, бо в нинішній команді вагомої ролі марокканець не відіграє. А ось якщо не зіграє Гармаш, то можуть виникнути проблеми. Денис мені в матчі з «Порту» сподобався найбільше. І тим, що вигравав усю боротьбу, й тим, добре грав внизу і бачив поле. Стосовно ж нападу, то я б поставив з перших хвилин Кравця. Артем має нюх на голи. А перший тайм покаже – тримати його на полі далі чи випускати в другому таймі Мораєса.

«Динамо» має грати в Хайфі лише на перемогу. Вигравати треба було ще в першому турі. Нині ж з точки зору боротьби за друге місце в групі очкові втрати в Ізраїлі взагалі не бажані. Проте маю відчуття, що буде нічия 1:1», - наводить слова Яремчука UA-Футбол.