Андрій Ярмоленко: «Порушення з мого боку було ненавмисним»

Динамо Київ 28 Жовтня, 16:37 1225
Андрій Ярмоленко: «Порушення з мого боку було ненавмисним»
У переможному для «Динамо» матчі минулого 14-го туру УПЛ з «Іллічівцем» (1:0) стався неприємний епізод з видаленням Андрія Ярмоленка.

Лідер команди, її найкращий бомбардир в поточному сезоні був видалений з поля після того, як на 70-ій хвилині зустрічі ненавмисно наступив на Романа Ємельянова. Динамівець, якого ніколи досі не звинувачувався  у грубій грі, з себе вини за подію не знімає.

- Був підкат з боку Ємельянова, він жорстко пішов вперед ногами і якби я не підстрибнув, міг би отримати серйозну травму. У стрибку я намагався піти від зіткнення з суперником, у мене в той момент не виявилося іншого виходу, як приземлитися на нього. Дуже шкодую про це. Після гри багато разів переглянув епізод і до кінця не зрозумів, чи була у мене можливість уникнути цього. Після матчу підійшов до Ємельянову, вибачився. На щастя, Роман травму не отримав, зміг продовжити гру. Здалося, він на мене зла не тримає. З мого боку це бло ненавмисно, ніякого бажання завдати травми супернику і близько не було. Можливо, спрацював інстинкт самозбереження.

- У найближчому матчі «Динамо» ви не допоможете. Є надія, що дискваліфікація цим і обмежиться?

 - Сподіваюся, що дисциплінарні органи всебічно розглянуть епізод і ухвалять справедливе і об'єктивне рішення, що відповідає духу гри. Попереду важливі матчі «Динамо» і збірної України, хочу підійти до них в найкращій формі. Без постійної ігрової практики, зробити це буде набагато складніше.

P.S. Для Ярмоленко отримана в грі з «Іллічівцем » червона картка стала першою «прямою» в чемпіонатах України.