«Маккабі» - «Динамо» 0:2. Коли Дерліса «прорвало»

Динамо Київ 29 Вересня, 23:36 2728
«Маккабі» - «Динамо» 0:2. Коли Дерліса «прорвало» | 19-27
Київське «Динамо» на виїзді перемагає «Маккабі» Тель-Авів у матчі 2 туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Хайфа – місто кайфу, часто кажуть місцеві мешканці. Вболівальникам київського «Динамо» Хайфа також запам’ятається виключно позитивними емоціями від перемоги. Хороший початок матчу видався - «Динамо» вже на 4-ій хвилині повело в рахунку. Розрізну передачу на Ярмоленка віддав Гонсалес, Андрій впевнено відправив м’яч у сітку – 0:1.

Побував м’яч і у воротах Шовковського. Залетів він від Захаві, який 5-ть матчів поспіль не забиває. Можна сказати, що і цього разу не забив, оскільки арбітр встиг зафіксувати офсайд.

Голів до кінця тайму більше не було, хоча моменти мали обидві команди. Трохи більше володіло м’ячем «Динамо» і мало перевагу за ударами.

Другий тайм мав не менш хороший початок: на 50-ій хвилині «Динамо» подвоїло перевагу. Знову гольову передачу записав на свій рахунок Гонсалес, автором забитого м’яча став Мораєс – 0:2.

Захаві знов намагався засмутити Шовковського, але коли не щастить, то не щастить. Пробиваючи зі стандарту, гравцю «Маккабі» не вистачило зовсім трохи, аби перервати свою серію невдач.

До кінця гри суперники встигли попсувати один одному нерви. На щастя, забити господарям так і не вдалося.

Наразі «Динамо» очолює групу, маючи однакову кількість очок з «Порту» (4). «Челсі», програвши португальцям, займає 3 місце в групі G.

Ліга чемпіонів. 2 тур. «Маккабі» Тель-Авів – «Динамо». 0:2

Голи: Ярмоленко, 4; Мораєс, 50

Попередження: Бен-Басат, 20; Рікан, 47; Таль Бен Хаїм І, 75 - Велозу, 36; Хачеріді, 64; Антунеш, 80

Склади команд

Маккабі: Райкович, Даса, Тібі, Таль Бен Хаїм І, Рікан, Мітровіч (Іцхакі, 61), Альберман, Перец, Вермут (Міха, 79), Бен Бассат (Таль Бен Хаїм II, 46), Захаві

Запасн: Ліфшиц, Бен Харуш, Рейлі, Карлос Гарсія, Міха, Іцхакі, Таль Бен Хаїм II

Динамо: Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Сидорчук, Рибалка, Гонсалес (Віда, 78), Велозу (Буяльський, 70), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 81).

Запас: Рибка, Віда, Морозюк, Петрович, Буяльський, Гусєв, Кравець.