​Сергій Рибалка: «Якщо виграло «Порту», то треба і нам обігравати «Челсі»

Динамо Київ 30 Вересня, 01:26 1450
​Сергій Рибалка: «Якщо виграло «Порту», то треба і нам обігравати «Челсі»
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка задоволений грою з «Маккабі» та вірить у те, що команді під силу пройти далі.

- Вся команда грала добре, перекривали всі зони, за виключенням пари прострілів в першому таймі і останні 15-ть хвилин було важко, ноги підсіли, немов кілограм 15-ть на них почепили. Добре, що втримали рахунок та отримали дуже важливу перемогу, рухаємося далі. Всіх вболівальників з перемогою. Їдемо в Київ з хорошим настроєм та будемо перемикатися на «Ворсклу».

- Майже всі говорять, що допоміг швидкий гол. Що на Ваш погляд було ключовим у матчі?

- Оскільки виграли, то це вплинуло. Після того, як забили ми хвилин 20-ть добре грали, потім ініціатива переходила до «Маккабі» і ми більше захищалися. Перед другим таймом у роздягальні домовилися, що треба перші хвилин 10-ть попресингувати, намагатися забити. Так вийшло, що забили на початку другого тайму і далі стало вже легше грати.

- В яких компонентах ви переграли сьогодні «Маккабі»?

- Ми провели хороший матч та були командою на полі, добре захищалися, вибігали в атаку. Було кілька хороших моментів. Потрібна була сьогодні перемога, щоб рухатися далі по турнірній таблиці. Налаштовувалися тільки на перемогу, навіть думки не було не про якісь нічиї.

- Все задумане вдалося втілити в життя?

- Якщо виграли, то все, що просив нас зробити тренерський штаб – зробили.

- Програш «Челсі» не на руку «Динамо»?

- Виграли, то виграли – треба дома в Києві обігравати «Челсі» і нікого не треба боятися. На кожного суперника треба налаштовуватися та намагатися перемагати. Звісно було б краще, якби вони зіграли внічию. Якщо виграло «Порту», то треба і нам обігравати «Челсі» та рухатися далі.

- По зубах?

- Гра покаже, будемо віддавати всі сили та налаштовуватися тільки на перемогу. Ми граємо при своїх вболівальниках, думаю, весь стадіон прийде нас підтримати, тому будемо налаштовуватися тільки на перемоги. Думаю по силам «Динамо» буде.

До «Челсі» ще багато матчів. Треба не загадувати наперед і думати про найближчий матч з «Ворсклою», потім в нас збірна, потім «Шахтар». Потім розберемо гру «Челсі» і будемо намагатися виграти в них вдома.