Караваєв і Каменюка – дебютанти головної команди

Збірна України 30 Вересня, 13:55 1034
Караваєв і Каменюка – дебютанти головної команди
У складі 25 гравців, оголошеному наставником «синьо-жовтих» Михайлом Фоменком, одразу два дебютанти, при чому обоє – з луганської «Зорі». Це – півзахисники: 23-річний Олександр Караваєв та 30-річний Микита Каменюка.

Різні дебютанти

Між двома новобранцями головної команди, попри те, що вони захищають кольори однієї клубної команди, є відчутна різниця не лише у віці. Олександр Караваєв пройшов усі щаблі системи збірних команд країни: від U-16 до U-21, зігравши за ці збірні 78 матчів і забивши 7 м‘ячів. А от для Микити Каменюка – це перше запрошення до національної команди на будь-якому рівні. Ніколи до цього часу йому не доводилося захищати кольори держави. Водночас авторитет цього гравця не піддається сумніву. Достатньо згадати, що у квітні цього року він, як капітан, вивів «Зорю» на матч у 80-ий раз (рекорд клубу).

Клубне представництво

Попри відсутність у нинішньому списку Миколи Морозюка, київське «Динамо» утримує умовне лідерство за представництвом у національній збірній – 7 гравців. А от компанію «Шахтарю» на другій сходинці тепер складає «Зоря»: в обох клубів по 6 представників. Четверо репрезентантів збірної – із «Дніпра». А доповнюють склад два «легіонера» - Анатолій Тимощук і Євген Коноплянка.

Збір в Козині

Національна команда збереться у своєму традиційному розташуванні у Козині у понеділок, 5 жовтня. Цього ж дня заплановано прес-конференцію головного тренера українців Михайла Фоменка та гравця національної команди. Початок – о 17:00, у конференц-залі НТБ «Динамо» у Кончі-Заспі. О 17:45 представники мас-медіа матимуть змогу поспілкуватися з іншими футболістами «синьо-жовтих» біля одного з полів навчально-тренувальної бази, де о 18:00 розпочнеться тренування збірників. Перші 30 хвилин заняття традиційно будуть відкритими для журналістів. Для акредитованих представників ЗМІ буде організовано трансфер на НТБ «Динамо».