Сергій Чоботенко: «Зіграли середньо, могли б і краще»

Світовий футбол 30 Вересня, 17:23 599
Сергій Чоботенко: «Зіграли середньо, могли б і краще»
Захисник київського «Динамо» U-19 розповів, що не вийшло у його команди в матчі з «Маккабі», і наскільки грі заважала спека.
Вважаю, що матч був рівним, рахунок по грі, хороший футбол показали обидві команди. Моментами у нас щось виходило, іноді не виходили вчасно, були грубі помилки, суперник грав від оборони на контратаках, ми діяли, по суті, так само. У цілому, думаю, зіграли середньо, могли б і краще, є, куди рости. Так, була гра на зустрічних курсах, але інакше було не можна.

Не знаю, як в такій країні, як Ізраїль, можна призначати гру на 13.00 – в самий пригрів. Як же грати, якщо не контролювати м'яч – відбирати його всю гру було б дуже важко. До пропущеного м'яча призвели індивідуальні помилки, не вистачило концентрації, спокою, холоднокровності. Навіть не знаю, що ще не вийшло, будемо розбирати гру.

У другому таймі не мали намір зберегти результат. Що стосується Михайличенко, можливо, він трохи «наївся», от і опустився в захист. Тому й випустили свіжого Симчо, щоб попереду з'явилося більше агресії, — цитує футболіста офіційний сайт ФК «Динамо».