Президент львівських «Карпат» погрожує припинити фінансування команди

Футбол України 30 Вересня, 20:51 790
Президент львівських «Карпат» погрожує припинити фінансування команди
Львівські «Карпати» вимагають від депутатів віддати їм землю біля стадіону. Про це на нинішньому засіданні сесії міськради заявив директор футбольного клубу Юрій Дячук-Ставицький.
- До мене звернулись обурені фанати «Карпат», які заявили, що їх у 2006 році обдурили з орендою ділянки біля стадіону, - сказав Дячук-Ставицький. - Ми вимагаємо у міської влади долучитись до розвитку футболу у Львові і надати нам ці ділянки, аби ми могли нормально тренувати молодих футболістів! Взагалі, депутати ще жодної каденції не допомагали розвиватися місцевому футбольному клубу. Настав час звернути на нас увагу, особливо – на дитячий футбол!

Мова йде про 17 гектарів землі, розташованої навколо стадіону «Україна», на якому «зелено-білі» проводять свої домашні матчі. Їх міська влада зобов’язувалася передати клубові в оренду, аби ті розвивали там свою інфраструктуру, а відповідно – створювали нові робочі місця для львів’ян. Проте за дев’ять років нічого не змінилося. Натомість зовсім поруч зводять елітні багатоповерхівки. Фанати «Карпат» організували збір підписів, аби змусити чиновників нарешті виконати обіцянку.

А тим часом президент клубу Петро Димінський так прокоментував цю ситуацію:

- Якщо міська влада не зацікавлена в тому, щоб клубні інвестори розвивали інфраструктуру, створювали нові робочі місця, то, ясна річ, що прийде час, коли інвестори перестануть вкладати гроші в проект через його непривабливість. Якщо у «Карпатах» не буде інвестиційної привабливості, боюся, що вже з наступного сезону, принаймні, я в клуб гроші вкладати не буду.