«Шахтар» - ПСЖ 0:3. Другий поспіль розгром

Світовий футбол 30 Вересня, 23:36 1637
«Шахтар» - ПСЖ 0:3. Другий поспіль розгром | 19-27
«Шахтар» програє ПСЖ у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

ПСЖ розпочало гру зі швидкого голу. На 7-ій хвилині Тайсон не встиг за Орьє, який після навісу Максвелла переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Відігратися «Шахтар» не зміг, натомість до кінця першого тайму пропустив ще один гол. Після подачі з кутового Давід Луїс коліном забиває м’яч у ворота П’ятова – 0:2.

Наприкінці першої частини зустрічі «Шахтар» влаштував у штрафному ПСЖ пожежу. Тейшейра добрався до карної зони де віддав пас на Гладкого, який не зміг вдало поцілити у ворота, одразу ж м’яч побував у Срни та Малишева, які теж не змогли забити. Крапку у нервах ПСЖ поставив Кучер, пробивши вище воріт.

У другому таймі ситуацію змінити не вдалося. «Шахтар» мав моменти, при тому досить непогані, але місцями просто не щастило. Наприкінці ще й пропустили, цього разу від Ібрагімовича – 0:3.

У підсумку - «гірники» знову втратили очки та залишаються на останньому місці в групі А.

Ліга чемпіонів. 2 тур. «Шахтар» - ПСЖ. 0:3

Голи: Орьє, 7; Давід Луїс, 23; Ібрагімович, 90

Попередження: Ібрагімович, 65; Давід Луїс, 86; Тьягу Сілва, 88

Склади команд

Шахтар: П’ятов, Малишев, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Марлос, Тейшейра, Фред, Тайсон (Бернард, 71), Гладкий (Дентінью, 85).

Запас: Каніболоцький, Ордець, Азеведо, Бернард, Коваленко (Марлос, 71), Едуардо, Дентінью.

ПСЖ: Трапп, Максвелл, Орьє, Давид Луїс, Тьяго Сілва, Верратті, Мотта, Кавані (Моура, 80), Ді Марія (Пасторе, 82), Матуіді, Ібрагімович (Лавессі,90+3).

Запас: Сірігу, Маркіньос, Курзава, Лукас Моура, Рабьо, Пасторе, Лавессі.