Післяматчева прес-конференція наставника ПСЖ

Світовий футбол 1 Жовтня, 00:31 1318
Післяматчева прес-конференція наставника ПСЖ
Головний тренер ПСЖ Лоран Блан відповів на запитання журналістів після гри з «Шахтарем».

- Скажіть, це найважливіший матч вашої команди в цьому сезоні?

- Швидше за все, це найвдаліший матч в цьому сезоні. Нам вдалося отримати відмінний результат у грі проти такого серйозного суперника, як «Шахтар». Ми добре зіграли в обороні, відмінно - в атаці. «Шахтар» доставив нам чимало проблем, але я задоволений підсумковим результатом і грою.

- Володіння м'ячем - 50 на 50, але у «Шахтаря» було значно більше ударів по воротах. Особливо малюнок гри змінився в другому таймі. Ви були стурбовані цим?

- Не завжди статистика відображає хід матчу. Зате ми створили більше реальних гольових моментів. Занепокоєння не було, трохи тривоги відчував, коли рахунок був 2:0. Напруга спала, коли забили третій гол. Задоволений інтенсивністю гри своїх підопічних.

- Ви задоволені грою і успіхами Орьє?

- Він досить довго адаптувався, але останнім часом почав додавати. Хотів би подякувати Сержу і взагалі гравцям захисту за відмінно проведений матч.

- Чудові два матчі і дві перемоги. Та ж ситуація у «Реала». Наступні дві зустрічі будуть доленосними?

- Абсолютно вірно. Нас чекає зустріч з «Реалом». Але у нас ще багато часу до цього моменту. Дозвольте мені насолодитися цією перемогою. Згоден, що «Реал» - великий клуб, але сьогодні нам також протистояв серйозний суперник.

- Як вам гра Ібрагімовича сьогодні?

- Я б сьогодні не виділяв будь-кого з гравців. А відзначив би всю команду. Ми дуже багато сил віддали в обороні, часом жертвуючи атакуючої грою. Так, Златан забив третій гол, і це зміцнило нашу перемогу. Але, повторюся, я б відзначив всю команду.

Наступний матч у рамках групового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» проведе на виїзді проти «Мальме» 21 жовтня.