«Шахтар» - «ПСЖ». Післяматчевий огляд французької преси

Світовий футбол 1 Жовтня, 11:19 1400
«Шахтар» - «ПСЖ». Післяматчевий огляд французької преси | 19-27
UA-Футбол представляє огляд французької преси.

У матчі другого туру Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» знову розгромно поступився. Цього разу кривдником «Гірників» виступив ПСЖ, якому не склало великих труднощів тричі засмутити Андрія П'ятова і зберегти свої ворота на замку. Французькі ЗМІ підкреслили, що був переможений один з конкурентів у боротьбі за вихід в наступний раунд, а також сухо відзначили, що боротьба з «Реалом» за перемогу в групі йде за планом.

Журналіст відомого видання «France Football» Бруно Родрігес вважає, що перемога у Львові серйозно наблизила парижан до плей-офф. «Незважаючи на деякі труднощі в останні півгодини, ПСЖ добув заслужену перемогу над «Шахтарем» і близький до виходу в наступний раунд».

Ліга чемпіонів. Шахтар - ПСЖ 0:3. Післяматчевий огляд французької преси - изображение 1

«Якщо в Лізі 1 ПСЖ іноді вдається добувати результат абияк, то перед львівським поєдинком команда була сконцентрована на 100%, що дозволило їй у першому таймі оформити зручний рахунок. Спочатку Серж Ор'є на 6 хвилині забив головою, а в середині тайму Давід Луїс після подачі з кутового стегном подвоїв перевагу парижан. «Шахтар» створив кілька гострих моментів у другому таймі. Якби у господарів поля реалізація була б хоч трохи вищою, то у ПСЖ з'явилися б проблеми під кінець матчу».

Одним з головних героїв поєдинку автор вважає Сержа Ор'є, який відзначився сам, допоміг відзначитися Давіду Луїсу і не залишив шансів жодному з донецьких бразильців на своєму фланзі. «На високому рівні провів зустріч Максвелл, який надійно зіграв в обороні і записав в актив гольову передачу на Ор'є. Добре відіграв і Тьяго Сілва, а Златан Ібрагімович продовжив гонитву за Педро Паулетою в списку кращих бомбардирів в історії ПСЖ (у шведа 108 голів, у португальця - 109). У Анхеля Ді Марії було два прекрасних шанси вбити інтригу набагато раніше, але обидва рази він не влучив по воротах».

«Шість очок відриву від «Шахтаря» і «Мальме» - серйозна заявка на вихід у наступний раунд. Як і очікувалося після жеребкування, ПСЖ буде боротися з «Реалом» за перемогу в групі. Перша очна дуель цих команд відбудеться 21 жовтня в Парижі, а матч-відповідь - 3 листопада».

Видання «l’Equipe» нагадало, що ПСЖ став першою французькою командою, яка зуміла обіграти «Шахтар» в Україні. Раніше у помаранчево-чорні виграли у французьких колективів 3 матчі, а ще 2 звели внічию.

«Через два тижні після перемоги над «Мальме», ПСЖ впевнено виграв і другий матч у Лізі чемпіонів, здолавши «Шахтар» у Львові (3:0). У першому таймі два голи організували партнери Тьяго Сілви по лінії оборони: Ор'є відкрив рахунок після подачі Максвелла, а в середині тайму Давід Луїс стегном переправив м'яч у ворота, замикаючи навіс від кутового прапорця. У ПСЖ було достатньо моментів, щоб довести справу до розгрому, але Ді Марія так і не реалізував жоден зі своїх виходів один на один з Пятовим».

«У другому таймі «Шахтар» скористався розслабленням ПСЖ і організував штурм воріт Траппа, але м'яч дивом уникнув потрапляння в сітку. А перед самим фінальним свистком у своїх воротах розписався капітан господарів Даріо Срна. Тепер у двох матчах з «Реалом» визначатиметься переможець групи А».

Також «Команда» відзначила Сержа Орье, який «в цей вечір був скрізь».

Видання «Le Monde», яке перед матчем опублікувало статтю про причини і наслідки переїзду «Шахтаря» з Донецька до Львова, звернуло увагу на легкість, з якою парижани здобули другу перемогу в ЛЧ.

«Голи Сержа Ор'є і Давіда Луїса на початку першого тайму дозволили команді впевнено почувати себе протягом всього поєдинку і оформити розгромну перемогу. Тепер ПСЖ в зручному положенні (без втрат) готується до двох матчів з «Реалом», який також набрав 6 очок».

«Світ» не став обтяжувати себе описом чисельних моментів матчу, розповівши лише про голи, але привітав Кріштіану Роналду з голами під номером 500 і 501, забитими в паралельному матчі.

Складається стійке враження, що у Франції очікували від «Шахтаря» більшого, але український клуб трохи розчарував. Залишається тільки сподіватися, що в Парижі «Гірники» з перших хвилин демонструватимуть футбол, який «Арена-Львів побачила в останні півгодини ігрового часу.