Юрій Вернидуб: «Гравці «Зорі» заслужили на виклик до збірної своєю важкою працею»

Збірна України 1 Жовтня, 18:57 921
Юрій Вернидуб: «Гравці «Зорі» заслужили на виклик до збірної своєю важкою працею»
Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував виклик своїх підопічних до збірної України.

«Звичайно, приємно. До цього було п'ять чоловік, зараз шість. Це говорить про те, що хлопці показують непогану гру, демонструють хороший результат. Хлопці молодці, що досягають цих успіхів. Та важка робота, яка проводиться, приносить свої плоди. Те, що викликані шість чоловік буде приємно будь-якому тренерові. Тим більше, що клуб у нас невеликий. А якщо згадати ще й те, що в українському незалежному чемпіонаті нікого з гравців «Зорі» в збірну раніше не викликали, то стає ще приємніше за нинішній виклик. Залишилося тільки підкріпити цей шанс хорошою грою проти «Волині». Думаю, хлопці не мають права зіграти погано. Вони повинні показати свої найкращі якості, підтвердивши тим самим свій виклик до збірної.

Те, що стосується Микити Каменюки і Саші Караваєва, я за них дуже радий. Пишаюся тим, що нарешті, викликали Микиту в збірну. Думаю, наш капітан заслуговує на цей виклик. Протягом останніх двох років Микита демонструє гру досить високого рівня. Він підтверджує це, повністю закриваючи свій фланг. Може зіграти як лівого, так і правого захисника. Своїм ставленням, роботою та професіоналізмом, Микита заслужив на виклик під прапори Національної Дружини.

Щодо Саші Караваєва, то вже якось говорили, що повинні викликати. Всі чекали на цей виклик, однак він так і не стався. Цього разу, коли сказали, що його викликали, я попросив дочекатися офіційної інформації, а потім робити висновки. Саша молодий хлопець. Він цей виклик теж довго чекав. В останні місяці він показує відмінну гру. Може зіграти як атакувального півзахисника, точно так само і крайнього захисника. Я дуже щасливий і радий за своїх хлопців», - розповів Вернидуб.