Мбокані: "Насправді, щоб забити, потрібно добре постаратися"

Динамо Київ 28 Жовтня, 21:26 1101
Мбокані: Насправді, щоб забити, потрібно добре постаратися
Форвард "Динамо" розповідає про команду та родину в ефірі каналу "Динамо ТV"

Форвард "Динамо" розповідає про команду та родину в ефірі каналу "Динамо ТV".

"Родина для мене найголовніше", - розповідає Дьємерсі. "Радію з того, що зараз ми разом. Перші два місяці жити в новому місці було достатньо складно. А коли дружина і діти поруч, це додатково додає мотивації".

Гол у матчі з Севастополем Дьємерсі присвятив своєму молодшому сину, на пологи якого поїхав одразу після того матчу. "Усе було так зворушливо", - згадує конголезець. "Коли вперше взяв до рук новонароджену дитинку, я сказав: "Ти вже допоміг мені забити гол для тебе".

Дружину динамівця зовуть Марлен, разом подружжя з 2007-го року, одружені - з 2009-го. Дружина каже, що з адаптацією у Києві у неї жодних проблем. А голова родина продовжує: "Насправді, щоб забити, потрібно добре постаратися. Це моя робота, але відчуття захоплення після забитого м’яча передати неможливо. Тому святкую - чи то видаю танок, чи показую символічний жест".

Пригадуючи минулі клуби, Дьємерсі зазначає: "Успіхи ґрунтуються на стабільності у внутрішній арені. Нині на заваді є часта ротація у київському клубі. Хай ти зробив гольову передачу, чи забив м’яча - головне це перемога команди. Був складний початок чемпіонату. Сподіваюсь, найгірше для "Динамо" позаду. Наша мета не змінилася - боротися за перше-другі місця, при чому не важливо, чи забиватиму я особисто, чи ні".

Відео: "Динамо ТV".