​«Русенборг» - «Дніпро» 0:1. Перша перемога «Дніпра»

Світовий футбол 1 Жовтня, 21:54 1686
​«Русенборг» - «Дніпро» 0:1. Перша перемога «Дніпра»  | 19-27
«Дніпро» видирає перемогу у «Русенборга» в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи.

Перший тайм проходив більш-менш спокійно. Команди грали обережно, розраховуючи на помилку суперника. Дещо більшу перевагу за ударами мав «Дніпро», м’яч більше тримався у «Русенборга». На перерву пішли за рахунку 0:0.

Рахунок у матчі було відкрито лише на 80-ій хвилині. Матеус з лівого флангу прострілив на ближню стійку, куди вибігав Євген Селезньов та головою відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Після другого туру в групі G «Дніпро» та «Лаціо» мають 4 очки, українці займають 2 місце.

Ліга Європи. 2 тур. «Русенборг» - «Дніпро». 0:1

Гол: Селезньов, 80

Попередження: Ротань, 90+2

Склади команд

Русенборг: Андре Хансен, Бьєрдаль, Ейольфссон, Конрадсен, Свенсон, Шелвік, Сельнес, Мідтше (Йенсен, 71), Міккельсен, Содерлун, Хеланд (Ланлей, 46).

Запас: Лунд Хансен, Дорсін, Сетер, Йенсен, Страмнестро, Вільяльмсон, Ланлей.

Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Томечак (Лучкевич, 72), Папа Гуйє, Едмар, Матос, Федорчук, Ротань, Матеус (Чеберячко, 90), Селезньов (Бруно Гама, 84).

Запас: Лаштувка, Чигринський, Андерсон, Чеберячко, Безус, Бруно Гама, Лучкевич.