Післяматчева прес-конференція Мирона Маркевича

Футбол України 1 Жовтня, 23:35 1767
Післяматчева прес-конференція Мирона Маркевича
Наставник «Дніпра» Мирон Маркевич дав свій аналіз поєдинку групового раунду Ліги Європи проти норвезького «Русенборга».
«Русенборг» - команда з характером. Відтак гра вийшла досить нервовою. Коли залишилося ще 10 хвилин грати, я не був на 100 відсотків впевнений, що доведемо гру до кінця. Тим більше на останній хвилині «Русенборг» мав момент щоб зрівняти, але добре, що так все закінчилося. Насправді неприємний епізод.
Щоправда цей момент був єдиним небезпечним, який створили норвежці. Дуже добре зіграли в обороні. «Русенборг» всі матчі вигравав, тому нам треба було зупинити їх запал, і я думаю, що нам це вдалося. Норвежці добре вибігають в контратаку, але вважаю, що ми їм нічого не дали зробити. А щодо дій Бойка, то Денис у першому таймі отримав травму. Думали, можливо доведеться заміну робити. Але дограв до кінця і я йому вдячний за це
В атаці ми ж маємо діяти більш відповідально, оскільки мали багато моментів, і щось з цього слід реалізовувати. Крім того, Федецький, як гравець збірної, напевно, повинен дійсно краще грати. Щодо Едмара, то він багато роботи зробив чорнової, мабуть, десь підсів у кінці. Але проти нас грала хороша, мобільна команда, тому не дивно, що хтось підсів. Чому Бойко не вибивав м‘яч.
Ми дійсно вперше так поставили футболістів, на ходу все вирішували, оскільки деякі гравці отримали пошкодження. Також від нас пішли провідні гравці, і нам їх, звичайно, не вистачає. Ті новачки, які прийшли, ще повністю не роблять те, що мені хочеться. Однак відзначу, що Гама та Лучкевич вийшли та освіжили гру, відтак моя схема є виправданою», - розповів Маркевич.