Ліга Парі-Матч. 10-й тур. Анонс суботи та передматчеві коефіцієнти

Футбол України 3 Жовтня, 12:00 773
Ліга Парі-Матч. 10-й тур. Анонс суботи та передматчеві коефіцієнти
Турнірні сусіди у Харкові та Запоріжжі обіцяють 3 жовтня показати, на що здатні, аби покращити своє становище.

«Металіст» – «Сталь»

14:00. Харків, стадіон ОСК «Металіст»
Арбітр – Сергій Березка (Київська область)
Телетрансляція: «Футбол2»

Абсолютно заслужена перемога «Сталі» тиждень тому вкупі зі сприятливими для дніпродзержинців результатами інших матчів піднесли дебютанта одразу на 4 сходинки – у першу половину рейтингу. Одночасно «Металіст» у зв’язку із цим також вперше, причому за багато років, випав з чільної десятки. Наскільки це випадковість або закономірність - очна зустріч надасть чудову можливість зрозуміти обом командам, на якому світі вони знаходяться. Господарі не виграють вже 8 турів. І хоча не завжди при цьому виглядають безнадійно, певна логіка такої серії є – це, перш за все, внутрішня кухня харківського клубу, який переживає найважчі часи у нинішньому сторіччі. Гості ще не до кінця адаптувались до нових умов, проте знаходяться на правильному шляху. Докази цьому і 3 перемоги, і те, що голкіпери колективу ще у жодному матчі не пропускали більше 2-х м’ячів. Схоже, що цього разу місце проведення поєдинку глобального значення не матиме: команди мають повний набір результатів, якщо брати суботній статус кожної. Тим більше, останні досягенння і невисокий поки що рейтинг майбутнього суперника можуть завадити солідній уболівальницькій підтримці «Металіста».

Статистика матчів між суперниками:
У Прем’єр-лізі між собою не зустрічались

На матч «Металіст» – «Сталь» букмекерcька контора Парі-матч пропонує такі котирування:

Перемога «Металіста»: 2.25
Нічия: 3.35
Перемога «Сталі»: 3.25


«Шахтар» – «Чорноморець»

17:00. Львів, стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Юрій Грисьо (Львів)
Дискваліфіковані: Іван Ордець, Ярослав Ракіцький (обидва – «Шахтар»)
Телетрансляція: «Футбол2»

Досить важко знайти козирі одеситів напередодні поїздки до Львова, де на них чекатиме «Шахтар». Але ми спробуємо все ж їх пошукати. Виходячи з власних справ, можна констатувати підвищення середнього рівня виконавців у «Чорноморці» - з одного боку, за рахунок нових придбань, з іншого, молодь починає звикати до вимог і до певної міри досягає спільного знаменника у відповідь на зусилля тренерів. Якщо розглядати слабкі місця донеччан, то ними можуть стати дискваліфікація пари центральних захисників, а також пригнічений стан після поразки від «ПСЖ» у чемпіонському турнірі. Ось, мабуть, і все. За усіма об’єктивними чинниками сили суперників на сьогодні не рівні. Причому багато років – навіть тоді, коли «моряки» входили до числа провідних вітчизняних колективів. Донеччани у статусі господарів проти даного суперника можуть досягнути позначки у 50 забитих м’ячів. Проте для цього слід засмутити одеситів тричі, але ті після 8 серпня стільки не пропускають.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – сорок: +29 =5 -6; у голах – 79:24
На своєму полі – двадцять: +17 =1 -2; у голах – 47:6
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2012/2013 – 3:0 (вдома) та 5:1 (у гостях); 2013/2014 – 1:0 та 1:0; 2014/2015 – 5:0 та 2:0

На матч «Шахтар» – «Чорноморець» букмекерcька контора Парі-матч пропонує такі котирування:

Перемога «Шахтаря»: 1.08
Нічия: 10.0
Перемога «Чорноморця»: 30.0


«Металург» – «Олімпік»
19:30. Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена»
Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)
Дискваліфіковані: Олександр Каплієнко («Металург») – Секу Конде («Олімпік»)
Телетрансляція: «2+2»

Попри коротку історію знайомств, дані суперники мали можливість добре вивчити один одного, адже торік двічі зіграли ще й у рамках Кубка України. На сьогодні обидві команди змінились. І хоча оновлення не було абсолютним, скоріш за все, це буде не пов’язана з минулим сторінка у нетривалих відносинах. Явно краще сезон розпочали донеччани, але на певному етапі з різних причин зупинились у здобутках – як наслідок, 4 поразки поспіль. Цим деякі з недавніх конкурентів скористались, пішовши вгору, а дует аутсайдерів практично поглинув «Олімпік», і неприємна конкуренція сьогодні ведеться між тріо. Тому поєдинок дуже багато важить для обох сторін. На «Металург» у безпосередній підготовці до гри, за словами представників запоріжців, не впливають постійні повідомлення про можливий розпуск. Зважаючи на всі обставини, назвати, у кого тут більше буде шансів взяти гору, практично неможливо. Звернімо увагу хіба що на дискваліфікованих. У господарів це один з провідних нині виконавців, якого буде не вистачати. А от відсутність Секу Конде, помилки якого тричі поспіль перед цим ставали практично фатальними, гості можуть навіть повернути на власну користь.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – два: +0 =2 -0; у голах – 2:2
На своєму полі – один: +0 =1 -0; у голах – 2:2
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2012/2013 – не зустрічались; 2013/2014 – не зустрічались; 2014/2015 – 2:2 (вдома) та 0:0 (у гостях)

На матч «Металург» – «Олімпік» букмекерcька контора Парі-матч пропонує такі котирування:

Перемога «Металурга»: 4.30
Нічия: 3.50
Перемога «Олімпіка»: 1.90