Селюк: «Без Сьоміна «Динамо» навіть в ЛЧ потрапити не може»

Динамо Київ 29 Жовтня, 00:00 811
Селюк: «Без Сьоміна «Динамо» навіть в ЛЧ потрапити не може»
Відомий агент Дмитро Селюк дає інтерв’ю виданню "Спорт день за днем".

Відомий агент Дмитро Селюк дає інтерв’ю виданню "Спорт день за днем".

- Як зараз справи в Азербайджані у Юрія Сьоміна?
- «Габала» йде на першому місці. Деякі казали, що час Юрія Павловича пройшов. Але ні, він зважився на виклик, взявши команду, яка вище шостого місця не піднімалася. Зараз, до речі, помічаю у пресі замовні статті, згідно з якими він привіз до «Габали» якесь сміття. Так от, Сьомін привів чотирьох футболістів, троє з яких мої. Причому всі 21-річні мотивовані хлопці. Ось вам і результат. Його пісня далеко не доспівана, йде ще тільки приспів (сміється).

- А в Росії тим часом спостерігається тенденція на запрошення тренерів-іноземців, на яких навіть не шкода п'яти мільйонів рублів.
- У Росії розкидаються такими кадрами, запрошуючи часом не зрозумій кого! Як можна порівняти того ж Мунтяну із Сьоміним ?! Без Юрія Павловича київське «Динамо» навіть в Лігу чемпіонів потрапити не може. Гріх не користуватися у себе на батьківщині таким великодосвідченим фахівцем.

- Зараз Юрій Павлович заспокоївся, більше не переживає, що виявився не потрібен у Росії?
- Він про себе все прекрасно розумів, тому зараз доводить іншим, що, прийшовши в інший чемпіонат, може поставити гру команді. Як кажуть, дивіться на табло.