Юрій Мороз: «Ребров попросив, щоб Макаренко та Мякушко відіграли по 90 хвилин»

Динамо Київ 4 Жовтня, 09:39 1006
Юрій Мороз: «Ребров попросив, щоб Макаренко та Мякушко відіграли по 90 хвилин»
Тренер молодіжної команди «Динамо» прокоментував перемогу у Полтаві над місцевою «Ворсклою» (0:2).

- Сьогодні нам вдалося перемогти, але суперник, особливо в перші тридцять хвилин, спричинив нам достатньо багато проблем. Наші хлопці не встигали вчасно перебудовуватися з атаки на оборону, не завжди встигали пресингувати опонентів та контролювати ситуацію на полі. Вже після тридцятої хвилини, а саме після забитого голу, вдалося взяти м’яча під контроль та стало легше.

- Сьогодні Макаренко та Мякушко, делеговані з першої команди, відіграли повний матч. Так було обговорено із Сергієм Ребровим?

- Так, учора відбулася розмова із Сергієм Станіславовичем, і він висловив побажання, аби вони відіграли по 90 хвилин.

- У перерві повністю змінився правий фланг, на заміну вийшли Тимчик та Циганков. Із чим пов’язане таке рішення?

- Хлопці грають на два фронти – у матчах за дубль та в Юнацькій Лізі УЄФА. У зв’язку з тим, що в них була важка гра в Ізраїлі, ми дали їм можливість трохи перепочити. Це стосується не лише Тимчика та Циганкова, але й Михайличенка, Шепелєва, Щебетуна. До того ж, вони зараз ще їдуть до розташування збірної, тому потрібно давати їм перепочинок, аби не завдати шкоди.

- Лук’янчук на початку матчу кілька разів обрізався. Це пов’язано з утомою після матчу в Юнацькій Лізі УЄФА?

- Думаю, це залежить від суперника. Господарі сьогодні агресивно грали, особливо в перші тридцять хвилин, змушували помилятися наших гравців. Через це вони більше грали назад, через воротаря, й таким чином починали свої атаки. Хлопці витримали цей тиск, забили м’яч, після чого вже вели гру під своїм контролем.

- Багато тренерів кажуть, що рахунок 2:0 навіть більш небезпечний, ніж мінімальний – футболісти можуть розслабитися та втратити пильність. Чи не було побоювань за підсумковий результат після перерви?

- А якщо рахунок 3:0, тоді футболісти взагалі можуть сісти на полі (посміхається)? Звичайно, футбол – гра непередбачувана, й усе може статися. «Ворскла» мала кілька моментів, аби забити нам, але так само й ми неодноразово могли забивати. Але після перерви ми більше контролювали гру, була присутня впевненість у діях хлопців.